Aktualności

Związek Polskie Okna i Drzwi rekomenduje firmę SOUDAL

19.06.2015

Soudal, wiodący w świecie producent pian poliuretanowych i czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej został po raz kolejny wyróżniony przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Certyfikaty otrzymane podczas uroczystej Gali VI Kongresu Stolarki Polskiej potwierdzają silną pozycję lidera branżowego.

Związek Polskie Okna i Drzwi po raz kolejny rekomenduje firmę SOUDALRekomendacje branżowej organizacji zrzeszającej polskich producentów, dystrybutorów i dostawców stolarki budowlanej przyznawane wyłącznie wiarygodnym przedsiębiorstwom stanowią jasny komunikat, że prowadzona przez nie działalność wyznacza standardy najwyższej jakości. Certyfikat Związku Polskie Okna i Drzwi przyznany po raz kolejny firmie Soudal podczas uroczystej Gali VI Kongresu Stolarki Polskiej stanowi potwierdzenie jakości oferowanych rozwiązań i dowód uznania w środowisku profesjonalistów na polskim, europejskim, a także ogólnoświatowym rynku materiałów budowlanych.

Gala VI Kongresu Stolarki Polskiej stanowiła również wyjątkową okazję do wręczenia specjalnych certyfikatów dla przedsiębiorstw zaangażowanych w kampanię "DOBRY MONTAŻ". W uznaniu aktywnej partycypacji i wsparcia promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej, Soudal otrzymał certyfikat "Partnera DOBREGO MONTAŻU za 2015 rok". Dostrzegając na rynku wielką potrzebę działań edukacyjnych w zakresie "ciepłego montażu", Soudal od lat przeprowadza profesjonalne szkolenia kierowane do montażystów i inwestorów. – Chcemy dotrzeć z informacją do inwestorów, tak aby mogli oni wybrać najbardziej optymalne rozwiązania dla swoich inwestycji. Prawidłowy montaż jest bowiem szczególnie ważny dla utrzymania wysokich parametrów okien oraz drzwi.

Związek Polskie Okna i Drzwi po raz kolejny rekomenduje firmę SOUDALWięcej informacji:

www.soudal.pl

www.cieplymontaz.pl

www.facebook.com/PolubiszRemont

www.polubiszremont.pl

źródło i zdjęcia: Soudal