Aktualności

PROFIX świętuje jubileusz XX- lecia

19.06.2015

W maju 2015 na terenie siedziby PROFIX w podwarszawskiej Łomnie odbyły się uroczyste obchody jubileuszu XX-lecia istnienia firmy. Plenerowe spotkanie dla dystrybutorów oraz partnerów handlowych PROFIX poprzedziła konferencja prasowa. Uczestniczył w niej Jarosław Hampel, wicemistrz świata w sporcie żużlowym, ambasador marki PROLINE.

Do Centrum Dystrybucyjno-Handlowego PROFIX, jednego z największych dystrybutorów narzędzi i elektronarzędzi w Polsce, przybyło kilkuset kontrahentów firmy z całej Polski. Poza uczestnictwem we wspólnym grillu, goście mogli zapoznać się z nowinkami produktowymi z rynku narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Oprócz szerokiej ekspozycji marek własnych Profix, swoje stoiska wystawiły między innymi takie marki, jak: Stanley, deWalt, Fiskars, Ekspress czy Juco. Chętni mogli zobaczyć także pojazd serwisowy, sponsorowanego przez firmę PROFIX, teamu BMW Sikora Motorsport.

Uroczystości towarzyszyło spotkanie prasowe dla dziennikarzy. Wzięło w nim udział kilkunastu przedstawicieli mediów lokalnych oraz specjalistycznych. Poprowadzili je członkowie Zarządu Spółki – prezes Krzysztof Sobieraj oraz wiceprezes Mirosław Cichecki.

Założyliśmy PROFIX na samym początku istnienia wolnego rynku w Polsce. Firma rosła razem z rodzimą gospodarką – powiedział prezes Krzysztof Sobieraj. Przedstawiciele firmy zaprezentowali również założenia nowej komunikacji marketingowej trzech marek należących do PROFIX: PROLINE (narzędzia ręczne), Lahti PRO (odzież ochronna) oraz TRYTON (elektronarzędzia).

W briefingu wziął udział również Jarosław Hampel, wicemistrz świata w sporcie żużlowym, twarz marki PROLINE. Żużlowiec podkreślił, że narzędzia PROLINE, w które wyposażony jest jego serwis, sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, jakie panują podczas zawodów.

Obchody zwieńczyła uroczysta gala w Hotelu Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Jedną z atrakcji wieczoru był występ Maryli Rodowicz. Podczas uroczystości wyróżniono najbardziej zasłużonych partnerów firmy okolicznościowymi statuetkami "PROLION". Odbyła się również charytatywna aukcja, prowadzona przez dziennikarza Radia Zet, Kamila Nosela. Zlicytowano na niej między innymi kombinezon Jarosława Hampela oraz kask Ireneusza Sikory. Cały dochód z aukcji w wysokości ponad 36 000 zł został przekazany na rzecz Fundacji Radia Zet, która zajmuje się pomocą dzieciom cierpiącym na choroby serca.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: PROFIX

Firma powiązana:

PROFIX Sp. z o.o.

Telefon 22 78 59 600
www.profix.com.pl
profixtools@profix.com.pl

PROFIX Sp. z o.o.