Aktualności

Firma STYL-BET oferuje pale parkingowe

18.06.2015

Pale parkingowe firmy STYL-BET o dowolnym kształcie, doskonale dopełnią parkingi miejskie, skwery i ciągi piesze, jak również prywatne posiadłości.

Słupki parkingowe i inne rodzaje lekkich zapór betonowych są wykorzystywane na placach, wjazdach i innych przestrzeniach publicznych. Najczęściej spotyka się je na parkingach miejskich, gdzie stanowią granicę między powierzchnią jezdną, a pieszą i zabezpieczają teren, na którym ruch jest zabroniony. Chcąc jeszcze lepiej zabezpieczyć teren przed niepożądanym wtargnięciem, można zdecydować się na montaż tuneli i zaczepów do mocowania lin i łańcuchów.

Przygotowaliśmy propozycję zakupu słupków parkingowych dostępnych w różnych formach i kształtach, wyróżniających się masywnością, wytrzymałością i odpornością na czynniki atmosferyczne. Najczęściej elementy te wykorzystywane są jako pale wolnostojące, jednak istnieje możliwość zamontowania dolnych stalowych łączników lub wykonania otworów do posadowienia elementów.

Pale parkingowe są popularnym elementem miejskiej architektury zwłaszcza w miejscach, w których nie pasują zwykłe metalowe słupki. Duży wybór kolorów i form pozwoli na dobranie elementów harmonizujących się z indywidualnym charakterem danej przestrzeni. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi elementami małej architektury produkowanymi przez firmę STYL-BET.

źródło i zdjęcia: Styl-Bet

Firma powiązana:

Styl-Bet

Telefon 94 363 30 76, 605 211 075
www.styl-bet.com.pl, www.malaarchitektura.com
biuro@styl-bet.com.pl

Styl-Bet