Aktualności

Nowoczesne technologie w architekturze – seminaria dla architektów

30.05.2011

W Łodzi (31 maja), w Szczecinie (15 czerwca) i w Gorzowie Wielkopolskim (16 czerwca) odbędą się bezpłatne seminaria dla architektów dotyczące zastosowania szkła i systemów szklenia w zrównoważonej architekturze.  Podczas seminariów specjaliści firm Pilkington Polska, Geze i Schüco zaprezentują najnowsze technologie.

Nowoczesne technologie w architekturze – seminaria dla architektów

Prezentacje dotyczyć będą m.in. rozwiązań w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji przeszklonych, konstrukcji budowlanych z aluminium, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich roli w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Uczestnicy poznają także najnowsze realizacje architektoniczne, w których zastosowano prezentowane technologie.

Szkło jest jednym z ważniejszych elementów wpływającym na efektywność energetyczną budynku, branym pod uwagę w systemach certyfikacji LEED i BREEAM – podkreśla Jolanta Lessig, Kierownik Komunikacji Marketingowej w Pilkington Polska. – Najnowsze produkty umożliwiają osiągnięcie znakomitej izolacyjności termicznej przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej przepuszczalności światła i efektywnej ochrony przed słońcem.

Udział w seminariach dla architektów jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie: http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/building+products/architects/seminars+for+architects.htm

Kolejne spotkania odbędą się w okresie wrzesień – grudzień br. w Kielcach, Częstochowie, Legnicy, Zakopanem i Bielsku-Białej.

Źródło: Effective Public Relations

Więcej