Aktualności

BUDMAX-METAL RACING TEAM z sukcesami w Europie

12.06.2015

Jedyny Polak na podium ECCE HOMO STERNBERG! Zaledwie tydzień po sukcesie w Moris Cup Jahodna, gdzie Jerzy Nowakowski wyjeździł swój pierwszy puchar w Mistrzostwach Europy, Jerzy zafundował nam dużo wrażeń i radości przywożąc z kolejnej rundy Mistrzostw Europy dwa puchary.

BUDMAX-METAL RACING TEAM z sukcesami w EuropieNa trasie w Sternbergu w Czechach zawody rozgrywane są od 110-ciu lat a od 35 są eliminacją Mistrzostw Europy.

Na liście zgłoszeń widniało ponad 170-ciu zawodników a wśród nich nasz zawodnik.

Jerzy jako jedyny Polak stanął na podium z czego jesteśmy bardzo dumni!

Jestem szczęśliwy! Wracam do domu z pucharami z Mistrzostw Europy! Za klasę 1 miejsce i za grupę 3 miejsce oraz z cennymi punktami w klasyfikacji. Szkoda, że tylko dwóch z pięciu zgłoszonych zawodników z Polski ukończyło zawody, chodź nie ukrywam, że jestem dumny, z tego, że jako jedyny Polak stanąłem na podium tak dużych zawodów. Po sobotnich treningach nie spodziewałem się takiego wyniku. W niedzielę jechało mi się bardzo dobrze co pokazał mój czas na mecie. To najlepsza i najbardziej wymagająca trasa jaką jechałem do tej pory! Dziękuję konkurentom za fajną rywalizację i kibicom za super doping! - mówi Jerzy.

GRATULUJEMY!

źródło i zdjęcie: Budmax-Metal

Firma powiązana:

Budmax-Metal Sp. z o.o.

Telefon 32 288 68 12, 32 767 44 53, 32 767 50 17
www.budmax-metal.com.pl
budmax@budmax-metal.com.pl

Budmax-Metal Sp. z o.o.