Aktualności

Drewpol uczestniczył w Targach MEBLE POLSKA 2015 w Poznaniu

25.02.2015

W dniach 17-20.02.2015 odbyły się Targi Meble 2015 w Poznaniu, w których uczestniczyła także firma Drewpol.

Nasze stoisko zaprezentowaliśmy w niestandardowej, piętrowej konstrukcji, gdzie na parterze pokazaliśmy zabudowę nowoczesną i klasyczną na bazie naszej dotychczasowej oferty produktowej a także nowości oraz prototypów. Wszystkie elementy wykonane z drewna, czyli cała zabudowa meblowa, wszystkie dodatki dekoracyjne oraz panele ścienne zostały wykonane przez Drewpol.

Zaprezentowaliśmy najmodniejszą kolorystyka z targów w Mediolanie i Kolonii. Na stoisku pokazaliśmy, że nie należy ani frontów, ani mebli klasyfikować w tzw. "szufladki" stylów, że we wnętrzu nowoczesnym jak i klasycznym mogą przewijać się elementy, które z definicji nie powinny tam pasować, a wpisują się w całość aranżacji zaskakująco dobrze.

Na piętrze pokazaliśmy prototypy naszych nowych produktów. Były to meble wolnostojące jak i nowe sposoby wykańczania drewna. Pragniemy naszych klientów zainspirować do tworzenia oryginalnych, indywidualnych "dzieł sztuki" na bazie naszych produktów. To co zostało pokazane na stosiku, wyznacza także kierunek rozwoju naszej firmy: bycie liderem w Polsce w produkcji komponentów do budowy mebli. W najbliższej przyszłości pragniemy stać się partnerem przy projektowaniu wnętrz dla naszych klientów oraz rozwinąć produkcję elementów dekoracyjnych i pojedynczych egzemplarzy mebli.

Galeria zdjęć na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Drewpol

Firma powiązana:

Drewpol

Telefon 91 579 01 00
www.drewpol.pl
biuro@drewpol.pl

Drewpol