Aktualności

Pobierz Katalog drzwi 2015 firmy DRIMS

12.06.2015

Drims to nie tylko drzwi. Drims to coś więcej. Dużo więcej. Wysokiej jakości drzwi, które tworzymy, są wyrazem naszej filozofii dbania o najwyższą jakość, estetykę i zadowolenie klienta. Od przeszło 20 lat istnienia firmy przykładamy uwagę do tego, aby drzwi Drims w swojej funkcjonalności i najwyższych standardach wykonania wnosiły piękno do Państwa wnętrz.

Drzwi Drims to jakość, indywidualne podejście i prawdziwa sztuka. Wysokie standardy wyrażamy łącząc skupienie na spełnianiu indywidualnych potrzeb każdego klienta z unikalnymi technologiami wypracowanymi na bazie lat doświadczeń i ciągłego rozwoju. Takie podejście przekładają się na sukces i uznanie drzwi Drims.

Nasze drzwi wewnętrzne zdobią wnętrza wielu pięknych obiektów na terenie całej Polski. Liczne certyfikaty i aprobaty techniczne potwierdzają precyzje i kunszt jaki przykładamy do tworzenia drzwi.

Drzwi Drims to: szlachetne drewno, piękne dekoracje, indywidualna kolorystyka i bogate wzornictwo obejmujące zarówno klasykę jak i najnowsze trendy stylistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z wykwalifikowanymi ekspertami Drims, którzy pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Jacek Domański - Prezes Drims

Link do katalogu firmy DRIMS - tutaj.

Pobierz Katalog drzwi 2015 firmy DRIMSźródło i zdjęcia: DRIMS

Firma powiązana:

Drims sp. j.

Telefon 22 781 41 72
www.drims.pl
biuro@drims.com.pl

Drims sp. j.