Aktualności

Firma ALCO produkuje schody z buku, jesionu, dębu, brzozy, klonu, sosny

11.06.2015

Firma ALCO do produkcji schodów stosuje następujące gatunki drewna: buk, jesion, dąb, brzoza, klon, sosna. Przeznaczone są do wewnątrz budynku.

Konstrukcję nośną schodów firma ALCO wykonuje z litego drewna, elementy łączone za pomocą wkrętów, słup metalowy obkładany jest drewnem. Konstrukcja mocowana jest do podłoża i stropu za pomocą kołków rozporowych. Oferowane stopnie są prostokątne, bądź w kształcie wycinka koła, wykończane są lakierem lub bejcą. Balustrady tralki - drewniane i metalowe, poręcze z drewna.
Zamówienie realizowane jest zgodnie z indywidualnym projektem - dokładnie i solidnie.

Firma ALCO realizuje również nietypowe zlecenia. Gwarantuje bezpłatny transport oraz montaż na terenie całego kraju. Świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego, komputerowego projektowania schodów. Posiada stosowne certyfikaty jakościowe zgodne z PN-89/B-01022.

W ofercie ALCO znajduje się wiele rodzajów i typów schodów: ażurowe oraz pełne (z podstopniami),  jednobiegowe proste, dwubiegowe jednokierunkowe, dwubiegowe zwykłe, dwubiegowe łamane, dwubiegowe z podwójnym dolnym i górnym biegiem, trójbiegowe, proste, zabiegowe,  kręte, zabiegowe z podstopniami.

Na stronie internetowej zaprezentowano różne aranżacje schodów - link tutaj.

źródło i zdjęcie: ALCO

Firma powiązana:

Alco

Telefon 52 387 40 10
www.alcoschody.pl
firma@alcoschody.pl

Alco