Aktualności

Teko - polski producent podłóg warstwowych

22.05.2015

Podłogi warstwowe klejone są z kilku warstw. Mają one niemal wszystkie zalety podłóg drewnianych. Deski warstwowe zbudowane są z naturalnego drewna. Warstwę licową może stanowić dowolny gatunek drewna europejskiego albo egzotycznego. Do pomieszczeń intensywnie eksploatowanych sprawdzi się idealnie dąb lub jesion, które znajdują się w naszej ofercie w przeróżnej kolorystyce, wymiarach i wykończeniu powierzchni.

Teko - polski producent podłóg warstwowychProdukty te pokrywamy lakierem lub olejem. Deski warstwowe nie skrzypią, są przyjemne w dotyku, wyglądają naturalnie, użytkowanie ich jest możliwe zaraz po ich ułożeniu. Nie wymagają cyklinowania oraz lakierowania bo wykończone są fabrycznie, możliwe jednak jest ich odnawianie. Są łatwe i szybkie w montażu, nadają się na ogrzewanie podłogowe. Deski należy chronić przed nadmiernym kontaktem z wodą.

Teko - polski producent schodów i balustrad, podłóg warstwowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz domów w technologii drewnianej. Należymy do ścisłej czołówki w swej branży. Działamy od 15 lat, będąc firmą znaną z jakości wyrobów i gwarancji usług. Znakomicie funkcjonujemy na rynku deweloperskim, realizując duże projekty krajowe i międzynarodowe. Bogatą ofertę wyrobów kierujemy tak do klientów indywidualnych, jak i firm.

Doświadczenie w projektowaniu pozwala nam tworzyć produkty cechujące się niezawodnością  rozwiązań konstrukcyjnych i estetyką. Stosowane materiały spełniają wszystkie normy w zakresie jakości i wytrzymałości wyrobu. Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu najlepszych technologii i nowoczesnego parku maszynowego. Stale udoskonalamy swe wyroby i wprowadzamy nowe rozwiązania.

Wykorzystując sugestie klientów, umożliwiamy bogaty wybór produktów i ich nieograniczoną kompozycję. Proponujemy pełną gamę materiałów od rodzimego drewna po gatunki egzotyczne. Oferujemy unikatowe połączenia, w tym ze stalą szlachetną czy szkłem. Nasze aranżacje, pozwalają na połączenia wnętrz oraz ich stosowne zdobnictwo. Zmieniają charakter i wystrój pomieszczeń, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Stosowanie przez nas rozmaitej stylistyki i zróżnicowanych propozycji kolorystycznych i wzorniczych daje wybór między klasyką, a nowoczesnością.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Teko

Firma powiązana:

Teko

Telefon 12 294 91 21
www.teko.net.pl
biuro@teko.net.pl

Teko