Aktualności

Teko - polski producent schodów

21.05.2015

Schody w domu powinny być wygodne, bezpieczne i pięknie wkomponowane we wnętrze. Wiąże się to ściśle z dokonywaniem czynności związanych z bezbłędnym, precyzyjnym wykonaniem pomiaru, optymalnym ich zaprojektowaniem, solidnym wykonaniem oraz sprawnym i starannym montażem.

Przy decyzji dotyczącej rodzaju schodów należy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej konstrukcji, kształtu stopni, rodzaju drewna i kolorystyki oraz odpowiednio dobranej balustrady jako nieodłącznego elementu schodów.

Razem powinny tworzyć wspaniały "mebel" łączący i zdobiący wnętrze. Bogata oferta dotycząca rodzajów schodów, typów konstrukcji, gatunków drewna, stali, szkła, kolorystyki i pozostałych elementów dekoracyjnych na pewno Państwa zadowoli.

Najwygodniejsze schody są proste- jedno- lub dwubiegowe ze spocznikiem prostym lub narożnym. Dość popularne są schody mieszane, w których cześć biegu jest prosta, a cześć o stopniach zabiegowych (w kształcie trapezu). Istotny wpływ na wygodę poruszania się po schodach mają wymiary stopni, które powinny być nastepujące: wysokośc - maks. 19cm, głębokoś - min. 25cm, szerokośc - min. 80cm. Stopnie powinny mieć jednakową wysokość na całej długości biegu.

Teko - polski producent schodów i balustrad, podłóg warstwowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz domów w technologii drewnianej. Należymy do ścisłej czołówki w swej branży. Działamy od 15 lat, będąc firmą znaną z jakości wyrobów i gwarancji usług. Znakomicie funkcjonujemy na rynku deweloperskim, realizując duże projekty krajowe i międzynarodowe. Bogatą ofertę wyrobów kierujemy tak do klientów indywidualnych, jak i firm.

Doświadczenie w projektowaniu pozwala nam tworzyć produkty cechujące się niezawodnością  rozwiązań konstrukcyjnych i estetyką. Stosowane materiały spełniają wszystkie normy w zakresie jakości i wytrzymałości wyrobu. Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu najlepszych technologii i nowoczesnego parku maszynowego. Stale udoskonalamy swe wyroby i wprowadzamy nowe rozwiązania.

Wykorzystując sugestie klientów, umożliwiamy bogaty wybór produktów i ich nieograniczoną kompozycję. Proponujemy pełną gamę materiałów od rodzimego drewna po gatunki egzotyczne. Oferujemy unikatowe połączenia, w tym ze stalą szlachetną czy szkłem. Nasze aranżacje, pozwalają na połączenia wnętrz oraz ich stosowne zdobnictwo. Zmieniają charakter i wystrój pomieszczeń, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Stosowanie przez nas rozmaitej stylistyki i zróżnicowanych propozycji kolorystycznych i wzorniczych daje wybór między klasyką, a nowoczesnością.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Teko

Firma powiązana:

Teko

Telefon 12 294 91 21, 12 294 91 22
www.teko.net.pl
biuro@teko.net.pl

Teko