Aktualności

Laminowane oraz winylowe panele podłogowe Wineo

11.06.2015

Panele podłogowe, to jeden z najpopularniejszych materiałów do wykończenia podłogi. Swoją popularność zawdzięczają doskonałym właściwościom użytkowym, prostemu sposobowi montażu oraz niezwykle rozbudowanej palecie kolorów i struktur. Panele podłogowe mają wszechstronne zastosowanie. Dobierając odpowiedni rodzaj materiału, klasę użyteczności czy sposób montażu stworzymy wytrzymałą i elegancką podłogę w niemal każdym wnętrzu.

W ofercie Wineo ze względu na swoją budowę panele podłogowe podzielone zostały na dwie grupy – laminowane panele podłogowe oraz winylowe panele podłogowe.

Twoja nowa podłoga, to inwestycja na wiele lat.

Wybierz więc takie panele podłogowe, które spełnią Twoje oczekiwania.

Laminowane panele podłogowe WINEO

Laminowane panele podłogowe produkowane są z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Wytrzymała warstwa wierzchnia z niezwykle odpornej żywicy melaminowej oraz papier dekoracyjny umieszczone zostały na płycie nośnej, różniącej się w zależności od kolekcji gęstością i właściwościami np. Aqua-Protect® czy HDF-Protect®. Panele podłogowe Wineo charakteryzują się również bardzo wygodnym i niezawodnym systemem bezklejowego montażu Loc Tec. Obok najwyższej jakości warto podkreślić także bogaty wybór dekorów – naturalnego drewna, kamiennych płytek czy niestandardowych wzorów.

Technologie stosowane w panelach laminowanych:

Aqua-Protect®

HDF-Protect®

Loc Tec - system bezklejowego montażu paneli

Winylowe panele podłogowe WINEO

Winylowe panele podłogowe, to elastyczna podłoga stworzona z wyjątkowo wytrzymałego materiału Luxury-Vinyl. Jest on również odporny na wilgoć oraz przyjemny i ciepły w dotyku, dlatego też winylowe podłogi z powodzeniem sprawdzą się w łazience czy kuchni. To co cechuje winylowe panele podłogowe Wineo to również atrakcyjna optyka i elastyczne możliwości montażu. A wszystko za sprawą trzech wariantów do wyboru - do klejenia bezpośrednio do podłoża, wykonanych w 100% z winylu modeli z technologią bezklejowego łączenia Connect oraz wersji na płycie nośnej HDF-Aqua - Protect® do montażu na click. Panele winylowe mogą więc zdobić różnorodne pomieszczenia, od tych wymagających niewielkiej grubości podłogi, poprzez wnętrza mieszkalne, aż po obiekty użyteczności publicznej, jak sklepy, biura czy hotele.

Technologie stosowane w panelach winylowych:

Luxury-Vinyl - materiał odporny na wilgoć

HDF-Aqua - Protect®

Connect - technologia bezklejowego łączenia

Świat paneli podłogowych WINEO

Zarówno w fazie projektowania, jak i produkcji dokładamy wszelkich starań, aby utrwalać zaufanie do marki WINEO. Dostarczamy Państwu produkt najwyższej jakości. Oferujemy panele podłogowe łatwe do montażu, a zarazem niezwykle trwałe. Gwarancją jakości paneli WINEO jest niezliczona rzesza klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Podłogi WINEO zdobią renomowane hotele, restauracje, wystawy, banki, sklepy, sale gimnastyczne, hale targowe, biura instytucji publicznych i niezliczoną ilość mieszkań w ponad 70 krajach świata.

Panele podłogowe WINEO, to wysoka jakość i estetyka bez kompromisów.

Więcej informacji o podłogach marki Wineo znaleźć można na stronie internetowej: www.wineo-polska.pl

źródło i zdjęcie: WINEO

Firma powiązana:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 374 02 60 do 61
www.wineo-polska.pl
office@wineo-polska.pl

Windmöller Polska Sp. z o.o.