Aktualności

2 letnią gwarancję na swoje usługi oferuje Świat Szkła

10.06.2015

Firma Świat Szkła oferuje 2 lata gwarancji, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo.Firma Świat Szkła wykonuje: drzwi szklane, kabiny prysznicowe, ścianki prysznicowe, ściany szklane, drzwi prysznicowe, balustrady szklane, zabudowy szklane, przeszklenia biurowe, panele szklane, szkło lakierowane, szkło z grafiką, meble szklane, stoły szklane oraz lustra.

Oferuje wszystko na dowolny wymiar. Działa na terenie Warszawy i okolic jak również na terenie całego kraju. Doradza, projektuje, montuje. Drzwi szklane to dodatkowa przestrzeń w Twoim domu. Zabudowy szklane doświetlają pomieszczenia dzieląc je zarazem. Ściany szklane i drzwi szklane harmonijnie dopasowują się do przestrzeni biurowej.

Zamawiając w firmie kabinę prysznicową czy drzwi prysznicowe, klient otrzymuje projekt z wymiarami i zastosowanymi okuciami. Szklane kabiny prysznicowe, ściany szklane i drzwi prysznicowe pozwalają stworzyć przyjazny i przestrzenny charakter łazienki. Balustrady szklane są nowoczesnym rozwiązaniem zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Proponuje balustrady szklane ze szkła bezpiecznego klejonego folią i bezpiecznego i hartowanego.

Szklane panele kuchenne to wygoda i czyszczeniu i niebanalny design w Twoim domu. Wykonuje szklane panele lakierowane i z grafiką. Szkło jest hartowane odporne na naprężenia , uderzenia i wysoka temperaturę. Firma wykonuje go na dowolny wymiar, wycina otwory pod kontakty. Lustra proponowane przez naszą firmę są odporne na wilgoć panującą w łazienkach. Eleganckie lustra w domu to dodatkowa przestrzeń i ciekawa aranżacja wnętrza.

źródło i zdjęcia: Świat Szkła

Firma powiązana:

Świat Szkła

Telefon 22 678 33 11, tel. kom. 505 340 772
www.swiatszkla.com.pl
biuro@swiatszkla.com.pl

Świat Szkła