Aktualności

Nowy blog inspiracyjno-poradniczy - Tikkurila. Potęga Kolorów

09.06.2015

Pomysły na niebanalne stylizacje, designerskie smaczki, praktyczne porady dotyczące malowania i efektownych metamorfoz – to wszystko znaleźć można na nowym blogu marki Tikkurila.

Wypełniona kolorowymi konceptami strona tikkurilapotegakolorow.pl pokazuje, że samodzielne przeprowadzenie rearanżacji nie musi być trudne. To doskonałe źródło wiedzy dla miłośników pięknych wnętrz, dostarczające zarówno wyjątkowych inspiracji, jak i szczegółowych informacji pozwalających zrealizować je we własnym domu czy mieszkaniu.

Wiele osób marzy o zmianie wystroju, brakuje im jednak planu na dokonanie takiej metamorfozy, bądź zniechęca ich wizja czasochłonnego i skomplikowanego remontu. Z myślą o nich marka Tikkurila stworzyła blog, na którym regularnie publikowane będą materiały inspirujące do tworzenia wyjątkowych aranżacji.

Marka Tikkurila, oferując niezwykle bogaty wybór kolorów i zróżnicowane produkty do wykończenia wielu typów powierzchni, pozwala znaleźć rozwiązanie idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dostarcza zarówno pomysłu, jak i praktycznej wiedzy potrzebnej do jego realizacji.

Strona tikkurilapotegakolorow.pl jest funkcjonalna, czytelna i prosta w nawigacji. W dziale "Inspiracji" znaleźć będzie można bogaty wybór pomysłów aranżacyjnych, obejmujących między innymi niebanalne zestawienia kolorystyczne i oryginalne efekty dekoracyjne. Dział "Porad" pomoże zrealizować wymarzone zmiany we wnętrzu. Wsparciem w dokonaniu tej metamorfozy będzie z pewnością fachowa wiedza ekspertów Tikkurila, prezentowana między innymi w zamieszczanych na blogu filmach instruktażowych, pokazujących "krok po kroku" wykonanie na przykład ściennych dekoracji. Samodzielne przeprowadzenie rearanżacji bądź remontu przy wsparciu tymi informacjami okaże się nie tylko proste, ale też przyniesie wiele satysfakcji.

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.