Aktualności

Okna zgodne z wnętrzarską modą firmy MS więcej niż OKNA

09.06.2015

Stolarka okienna i drzwiowa coraz staranniej dopasowywana jest do całościowej koncepcji wnętrza i budynku. Dlatego w ofercie MS więcej niż okna można znaleźć kolory i dekory zgodne z aktualnymi tendencjami wzorniczymi.

Okna zgodne z wnętrzarską modą firmy MS więcej niż OKNANa tegorocznych targach wnętrzarskich ISaloni w Mediolanie niepodzielnie królowało drewno orzecha i szarość betonu. Te dwa kolory nie bez powodu tak wyraźnie zdominowały aktualny wnętrzarski krajobraz. Po okresie szybkich zmian stylów i krótkotrwałych mód ludzie poszukują bardziej długofalowych, ponadczasowych propozycji w urządzeniu wnętrz – zarówno elegancki orzech, jak i surowy w wyrazie beton spełniają te kryterium.

Ponadto znakomicie komponują się z wieloma innymi kolorami, co sprawia, że z powodzeniem można ich używać jako kolorów bazowych. To wszystko oznacza też, że warto je stosować w przypadku takich elementów wnętrza, jak podłogi, ściany, stałe elementy zabudowy, drzwi i stolarka okienna – czyli tych, które powinny nam służyć wiele sezonów i stanowić atrakcyjną oprawę dla reszty.

Okna zgodne z wnętrzarską modą firmy MS więcej niż OKNADo koloru, do wyboru

Kinga Potocka z firmy MS więcej niż OKNA potwierdza tę prawidłowość.

Okna ze względu na swój długi okres funkcjonowania jako stały element wnętrza i budynku zawsze miały raczej uniwersalny, ponadczasowy charakter. Klasyczna okienna biel to wyraźny dowód. Ale z biegiem lat i zmianą naszych przyzwyczajeń oraz sposobu urządzenia wnętrz nasze podejście do wzornictwa okien ewoluuje. Przede wszystkim obecnie okna często są znacznie bardziej wyeksponowane – nie zasłaniamy ich ciężkimi firanami i zasłonami. Muszą więc być bardzo estetyczne i skomponowane z innymi stałymi elementami, takimi jak podłoga czy elewacja. Ponadto estetyczne preferencje odbiorców są coraz bardziej zróżnicowane – takie pojęcia jak uniwersalny i ponadczasowy dla jednych mogą oznaczać drewno dębu, dla innych – betonową szarość.

Szeroka paleta możliwości

Okna zgodne z wnętrzarską modą firmy MS więcej niż OKNAWśród gamy 40 dekorów stolarki okiennej proponowanych przez MS więcej niż okna nie mogło oczywiście zabraknąć najmodniejszych obecnie propozycji.

Winchester XA  to jedna ze sprawdzonych propozycji w grupie dekorów drewnopodobnych. Kiedyś klienci chętniej sięgali po złoty dąb, mahoń lub orzech. Teraz coraz częściej wybierają ciepły, elegancki Winchester XA. – mówi Kinga Potocka z firmy MS więcej niż OKNA.

Ale zdecydowanie hitem ostatnich sezonów są różne warianty szarości.

Nasi klienci mają do wyboru m. in. antracyt, bazalt, szarość cementową, jasną, a także kilka odcieni metalicznych. Coraz popularniejsze są też dekory łączące wzór drewna z szarą kolorystyką, takie jak Vintage Oak. Każdy znajdzie z pewnością propozycję spełniającą jego oczekiwania.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: MS więcej niż OKNA

Firma powiązana:

MS więcej niż OKNA

Telefon 59 841 08 00, 801 608 608 (infolinia)
www.ms.pl
info@ms.pl

MS więcej niż OKNA