Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Konsumencki Lider Jakości - Złote Godło dla Termo Organiki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2015-06-08

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz kolejny zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości 2015.

Czwarty raz z rzędu - Konsumencki Lider Jakości dla Termo OrganikiTermo Organika po raz czwarty z rzędu (2012, 2013, 2014 i 2015), otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii "Producenci Styropianu". Wyniki tegorocznej
edycji potwierdzają przewagę produktów Termo Organiki nad konkurencją, zwłaszcza
w zakresie jakości wyrobów. W ramach programu przeprowadzono ogólnopolskie badania opinii konsumentów na temat rynku styropianów. Kilka tysięcy respondentów odpowiedziało na pytania związane m.in. ze znajomością rynku styropianów, producentów, cen, dostępności czy w końcu jakości. Badania potwierdziły, że Termo Organika jest najbardziej znaną marką w branży.

Respondenci przy okazji wywiadów byli proszeni o uzasadnienie swojego wyboru. Głosujący na Termo Organikę w 2015 roku najczęściej wymieniali następujące atuty: "Kupowałem produkty tej firmy i jestem zadowolony", "Bo to firma sprawdzona przez moich znajomych" oraz "Najlepiej się sprzedająca, najlepsza reklama". Respondenci musieli również przypisać skojarzenia dotyczące badanych marek. Termo Organika najczęściej kojarzona jest z doskonałą izolacją, jakością
i solidnością.

Stałe uznanie konsumentów dla firmy i jej produktów, a w efekcie kolejne Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości potwierdza pozycję firmy oraz wysoką jakość jej materiałów do ocieplenia budynków. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie i wsparcie - mówi Witold Rams, członek zarządu i wiceprezes Termo Organiki. Nasza firma dostarcza na rynek zarówno najwyższej jakości, stale unowocześniane styropiany, jak i kompletny system ociepleń zapewniający niezbędne materiały potrzebne do wykonania pełnej izolacji budynku. Zespół profesjonalistów intensywnie pracuje nad technologiami poprawiającymi jakość styropianów, tynków, farb i klejów, wprowadza modyfikacje, zmienia technologię i sposoby produkcji, poszukując najbardziej wartościowych rozwiązań. Jakość styropianów oraz innych produktów do ocieplenia Termo Organiki jest efektem wyśrubowanych standardów technologicznych oraz surowych procedur kontrolnych. We wszystkich fabrykach firmy funkcjonują laboratoria, w których badana jest każda partia materiałów na każdym etapie produkcji.

Czwarty raz z rzędu - Konsumencki Lider Jakości dla Termo Organiki

Uznanie branży i klientów

Termo Organika od lat jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak: "Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości" czy "Laureat Programu Promocji Jakości" przyznawany przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała również "Orły Polskiego Budownictwa" - wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych. W ubiegłym roku (2014) otrzymała złotą statuetką Budowlanej Marki Roku oraz jako jedyna firma z Polski została przyjęta do European Manufacturers of Expanded Polystyrene (EUMEPS), wpływowej organizacji zrzeszającej najważniejsze stowarzyszenia i producentów styropianu z krajów Unii Europejskiej. Termo Organika również jako jedyna firma z branży posiada na wszystkie swoje wyroby prestiżowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.termoorganika.pl

źródło i zdjęcia: Termo Organika

 

 

 

 

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny