Aktualności

Designerska ciężarówka KOŁO rozpoczyna road show.

23.05.2011

Nowa mobilna sala ekspozycyjna KOŁO rusza w trasę po Polsce i Europie. Gigantyczny pojazd zaprojektował światowej sławy designer, Janusz Kaniewski. Imponujące wymiary, poważny tonaż, hydraulicznie sterowane kasety i taras na dachu – a wszystko to podane w wysmakowanej, designerskiej formie i motoryzacyjno-wnętrzarskiej otoczce. Brzmi bajkowo?

To KOŁO MSES II, ciężarówka, której naczepa została przekształcona w mobilną salę ekspozycyjno-szkoleniową. Jej wnętrze zostało zaaranżowane z użyciem najnowszych produktów marki KOŁO i zasadniczo nie różni się od statycznej ekspozycji. Jak zwykle, diabeł tkwi w szczegółach - a te mają niebanalne znaczenie, bowiem wygląd MSES II opracował światowej klasy projektant, Janusz Kaniewski, który współpracuje z takimi markami jak Ferrari, Fiat, Citroen i Honda. 

MSES II to unikalna forma promocji produktów KOŁO. Wynika to nie tylko z samej koncepcji mobilnej sali, ale również ze sposobu w jaki została ona wykonana. Dzięki specjalnym wysuwom powierzchnia ekspozycyjna wynosi ponad 60m2. Co więcej, na dachu znajduje się taras, na którym możemy podjąć zwiedzających gości kawą i kontynuować rozmowę o designerskich produktach marki KOŁO – mówi koordynator działań Mobilnej Sali, Dariusz Grzegorek, kierownik działu szkoleń Sanitec Koło.

W oparciu o swoje rozległe doświadczenie, polski designer stworzył pomysłowe wnętrze, w którym zainteresowani będą mogli z bliska przyjrzeć się rozwiązaniom łazienkowym proponowanym przez KOŁO, bowiem mobilna sala pozwala na wyjście z produktami poza ściany sklepów i salonów. Na pokładzie MSES II udało się pokazać pełny przekrój produktów KOŁO.

Miłośnicy wanien będą mogli przyjrzeć się z bliska ceramice łazienkowej wysublimowanym kształtom Clarissy, a także komfortowej wannie z hydromasażem Perfect. Meble łazienkowe KOŁO reprezentowane są przez popularne serie Domino i Twins, a także nowość w ofercie – Domino XL. Nie zabrakło też przykładów brodzików - w sali mobilnej pojawi się Pacyfik oraz elegancka kabina prysznicowa S600 z brodzikiem Terra.

Designerska ciężarówka KOŁO rozpoczyna road show.

Oficjalna premiera dla mediów miała miejsce 10 maja w Warszawie. W maju i wrześniu MSES II będzie prezentowany w Rumunii i Czechach, a w czerwcu ekspozycja zatrzyma się w Łodzi w związku z zakończeniem XIII edycji konkursu na Projekt Łazienki 2011. MSES II wróci do Łodzi również w październiku na spotkanie świata projektantów i architektów - Łódź Design.

Źródło: Toolbox Creative Communications

Więcej