Aktualności

DRUTEX po raz kolejny Ambasadorem Polskiej Gospodarki

20.05.2011

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że firma otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem  objął minister spraw zagranicznych - Radosław Sikorski.

Jury konkursu wyłoniło laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI w. Drutex otrzymał  tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii "Marka Europejska" - za promowanie marki polskiej na arenie międzynarodowej.

Głównym celem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnego partnera gospodarczego.

W związku z tym idea przedsięwzięcia koncentruje się na wyróżnianiu oraz promocji przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowaniu wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych oraz zacieśnianiu współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych.

Drutex dynamicznie zwiększa swoją obecność na rynkach zagranicznych zdobywając coraz większe grono lojalnych odbiorców. Poziom eksportu, który przekroczył już 50% świadczy o zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów Dlatego też przyznany nam tytuł Ambasadora Gospodarki w sposób oczywisty nas cieszy. -  powiedział Leszek  Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

DRUTEX S.A.  (www.drutex.eu) jest jednym z największych producentów stolarki okienno- drzwiowej w Europie. 

Źródło: Premium Media

Więcej