Aktualności

Napędy produkcji Marantec - podstawą bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia

01.06.2015

Celem Marantec jest stworzenie tak bezpiecznych produktów, jak tylko pozwala na to technika. Dla naszych klientów oznacza to, że mogą być pewni, że otrzymują jeden z najbezpieczniejszych systemów napędowych na świecie. System, który chroni w najlepszy sposób ich dobytek, rodzinę i osoby upoważnione.

Jak tego dokonujemy?

Samodzielnie konstruując poszczególne komponenty napędu według najwyższych standardów jakości. A także nieustannie sprawdzając ich jakość w naszym własnym centrum badawczym.

Co to oznacza?

Nasze napędy rozpoznają i natychmiast reagują na przeszkody, chroniąc w ten sposób osoby, zwierzęta i przedmioty. Efektywne zabezpieczenie przed włamaniem zapobiega otwieraniu bramy garażowej przez osoby nieupoważnione, a przy zaniku zasilania nasze napędy pracują jak zwykle (w połączeniu z battery-backup).

Sprawdzone bezpieczeństwo

Jak wykazano, nasze systemy napędowe spełniają wymogi wszystkich norm prawnych i oferują wiele nowoczesnych i opatentowanych funkcji bezpieczeństwa. Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001.

Opatentowane ograniczenie siły

Nasze napędy reagują na każdy rodzaj przeszkody, natychmiast zatrzymują bramę i cofają ją. W ten sposób chronione są osoby, zwierzęta i wartościowe przedmioty.

System magistrali

Napędy to urządzenia techniczne, które przejmują kontrolę nad bramą, a uczynienie takiej interakcji bezpieczną i efektywną staje się koniecznością. System magistrali, opracowany przez Marantec, w sposób ciągły kontroluje dynamicznie wszystkie elementy bezpieczeństwa, gwarantuje szybką reakcję w każdym przypadku i jest niezwykle energooszczędny.

Podwójne zabezpieczenie przed włamaniem

Czy napędy mogą zapobiec włamaniu do garażu? Oczywiście sam napęd może sprostać przemocy. Elektroniczne zabezpieczenie przed przesunięciem a także samohamowna przekładnia, w które wyposażone są nasze napędy, skutecznie zapobiegają próbom przesunięcia bramy przez osoby nieupoważnione.

Odryglowanie awaryjne

W przypadkach, kiedy napęd z jakiegoś powodu nie działa, np. w przypadku braku zasilania, należy zapewnić możliwość otwierania i zamykania bramy. Napędy produkcji Marantec można odryglować mechanicznie, przy bramach garażowych z reguły od wewnątrz. Jeśli garaż nie ma osobnego wejścia, np. w postaci drzwi serwisowych, można zamontować odryglowanie od zewnątrz, do którego dostęp ma tylko właściciel.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Marantec

Firma powiązana:

Marantec Polska Sp. z o.o.

Telefon 61 894 17 41
www.marantec.pl
info@marantec.pl

Marantec Polska Sp. z o.o.