Aktualności

Nowoczesne kotły stalowe poleca Konstal

08.04.2015

Nowoczesne kotły stalowe z automatycznym podajnikiem opału to urządzenia odznaczające się dużą efektywnością cieplną, bowiem zużywają optymalną ilość paliwa, jaka jest potrzebna do ogrzania pomieszczenia czy całego budynku.

Odpowiedzialne za podawanie paliwa są układy nawęglania tłokowego lub ślimakowego, w które wyposażony został model SKAM-P. Oprócz oszczędności, jakie uzyskuje się korzystając z tych urządzeń cieplnych, ich zaletą jest również działanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym – posiadają atesty ekologiczne i emitują zmniejszoną ilość szkodliwych substancji do atmosfery.

Są proste w obsłudze i sterowane przez mikroprocesorowy regulator, a dzięki dużej uniwersalności, znajdują zastosowanie budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolnych i obiektach użytkowych. Zasilane są przez paliwo w postaci eko-groszku, groszku lub miału węglowego i z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. W oferowanych rozwiązaniach stosujemy nowoczesne technologie, które poza doskonałą funkcjonalnością, zapewniają również długotrwałe działanie.

źródło i zdjęcie: Konstal