Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Verano

31.05.2015

Czy chcesz zostać Autoryzowanym Instalatorem Verano na terenie Anglii, Szkocji i Walii? Nie ma lepszej okazji niż w dniach 8-17 czerwca podczas dni otwartych Verano organizowanych wspólnie z naszym kluczowym dystrybutorem hurtowym – firmą Smith Brothers Stores Ltd.

Firma Verano – producent wysokiej jakości kanałowych, naściennych i stojących grzejników konwektorowych na dobre zadomawia się na rynku Wielkiej Brytanii. W ostatnich miesiącach z sukcesem rozpoczęliśmy sprzedaż zarówno w kanale odbiorców indywidualnych, jak i dostarczania naszych produktów w segmencie inwestycji komercyjnych.

Z racji tego, że jesteśmy coraz bardziej znani i rozpoznawalni na rynku brytyjskim, coraz częściej docierają do nas prośby bezpośrednio od klientów w postaci: „ czy możemy polecić zaufanego instalatora, który dobierze i zamontuje nam Wasze grzejniki”. Odpowiadając na taką potrzebę organizujemy po raz pierwszy, i mamy nadzieje nie po raz ostatni cykl szkoleń i prezentacji produktowych, odbywających się w oddziałach naszej hurtowni partnerskiej Smith Brothers Stores Ltd w ośmiu lokalizacjach na terenie Anglii.

Zatem, jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o naszych grzejnikach, oraz korzystając z okazji zostać naszym Autoryzowanym Instalatorem, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas – przed każdym oddziałem Smith Brothers Stores Ltd (wg plakatu poniżej) będziemy pokazywać nasze produkty, jak również ugościmy Was wg dobrej polskiej tradycji.

Zapraszamy serdecznie, nawet gdy nie jesteście klientem SBS, ich aplikacja jest prosta i klarowna.

źródło i zdjęcie: Verano

Firma powiązana:

Verano

Telefon 81 44 08 330, tel. kom. 515 166 103
www.v-k.pl
info@v-k.pl

Verano