Aktualności

DANWOOD wśród 500 największych firm w Polsce

29.05.2015

Firma Danwood S.A. - największy producent domów gotowych w Polsce - znalazła się w tegorocznym rankingu 500 największych firm w Polsce według dziennika Rzeczpospolita.

Jesteśmy bardzo dumni, że znaleźliśmy się w tym prestiżowym gronie. Swój sukces zawdzięczamy konsekwentnej pracy nad jakością naszych projektów i realizowanych inwestycji, doskonaleniem technologii budowy domów Danwood oraz kompleksowej obsłudze klienta. Naszym klientom zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo i spokój poprzez gwarancję terminowego zakończenia budowy domu, wysoką jakość pracy ekip montażowych i wykończeniowych oraz niezmienność ceny, co przekłada się na rosnącą popularność naszych domów w całej Europie - powiedział prezes Danwood S.A. Jarosław Jurak.

Lista 500 to przygotowywany i publikowany przez redakcję dziennika Rzeczpospolita ranking 500 największych polskich przedsiębiorstw klasyfikowanych według przychodów. Rzeczpospolita Lista 500 jest najstarszym i najbardziej renomowanym tego typu zestawieniem w polskiej prasie. Po raz pierwszy lista została opublikowana w 1999 roku.

źródło i zdjęcia: Danwood S.A.

Firma powiązana:

Danwood

Telefon 85 730 00 33
www.danwood.pl, www.facebook.com/danwoodpolska
info@danwood.pl

Danwood