Aktualności

Masa szpachlowa EKO-MAS PLUS do prac wykończeniowych wewnątrz budynków

22.05.2015

Masa szpachlowa EKO-MAS PLUS przeznaczona jest do prac wykończeniowych, wewnątrz budynków tj. wygładzania powierzchni ścian i sufitów, uzupełniania ubytków oraz spoinowania płyt gipsowo-kartonowych.

Jest nowoczesnym i ekologicznym produktem przeznaczonym do wykańczania (wygładzania) powierzchni ściennych, sufitów, uzupełniania ubytków oraz spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z wykorzystaniem taśmy zbrojącej. EKO-MAS PLUS posiada wiele plusów. Podstawową zaletą jest możliwość przechowywania rozrobionej, lecz niewykorzystanej masy w szczelnie zamkniętym pojemniku do 30 dni. TAK WIĘC KONIEC Z POŚPIECHEM !!! Odpowiednio dobrane składniki uszlachetniające, zapewniają bardzo dobrą przenikliwość wody podczas rozrabiania masy, co zapobiega powszechnemu zjawisku tworzenia się grudek.

Dlatego EKO-MAS PLUS jest powszechnie używany przez profesjonalnych wykonawców (szybkie rozrabianie 3-4min) jak i nowicjuszy (łatwość użycia). Produkt odznacza się bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju podłoży, gipsowych, cementowych, wapiennych. Dzięki swojej elastyczności jest łatwy w rozprowadzaniu i formowaniu.

Z 1 kg możemy wykonać od 2 m2 do 4 m2 powierzchni, przy nakładaniu warstwy od 1-3 mm. Podłoże powinno być zwarte, czyste, wolne od kurzu, brudu, olejów i tłuszczu. Warstwy luźne i zwietrzałe powinny być usunięte. Tak przygotowaną powierzchnię należy zagruntować emulsją gruntującą EKO-GRUNT. Czas schnięcia waha się od 2-24 godzin w zależności od temperatury i wilgotności powietrza. Należy szlifować drobnoziarnistym papierem ściernym lub siateczką (po całkowitym wyschnięciu masy).

EKO-MAS PLUS doskonale nadaje się pod tapetowanie i malowanie wszystkimi rodzajami farb emulsyjnych i akrylowych.

Dostępne opakowania: 5 kg, 10 kg, 25 kg.  

źródło i zdjęcie: EKO-MAS

Firma powiązana:

Ekomas AlwerChem

Telefon 12 653 41 42
www.ekomas.pl
biuro@ekomas.pl

Ekomas AlwerChem