Aktualności

Trwają zapisy na profesjonalne szkolenia ISOVER

22.05.2015

Marka  ISOVER, producent materiałów izolacyjnych, zaprasza do swojego Centrum Szkoleniowego ISOVER. Firmy wykonawcze, projektanci, a także studenci  kierunków technicznych i uczniowie szkół zawodowych już teraz mogą zgłaszać chęć udziału w profesjonalnych szkoleniach teoretycznych i praktycznych.

Centrum Szkoleniowe ISOVER to pierwszy obiekt w Polsce w branży materiałów izolacyjnych, w którym wykonawcy mogą ćwiczyć montaż materiałów izolacyjnych w różnych aplikacjach na profesjonalnych makietach w skali 1:1. Szkolenia obejmują takie zagadnienia jak: budownictwo energooszczędne, szczelność, zarządzanie wilgocią, akustykę oraz prawidłowy dobór i instalacje materiałów izolacyjnych w różnych aplikacjach, od dachu skośnego, przez ściany zewnętrzne i działowe, aż po dach płaski. Pół roku od otwarcia gliwickiego ośrodka zainteresowanie ofertą szkoleń wciąż nie słabnie, dlatego eksperci ISOVER uruchomili kolejny cykl zajęć.

Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy sygnały od firm wykonawczych o braku dostatecznej ilości pracowników z odpowiednim doświadczeniem. Zmieniające się przepisy oraz Warunki Techniczne, jakim mają odpowiadać budynki, były dla nas impulsem do stworzenia miejsca, które przyczyni się do zmniejszenia skali tego problemu. Dotąd zainteresowanie szkoleniami było bardzo duże. Obserwując w tym roku dotychczasową aktywność zainteresowanych firm oraz osób, widzimy, że liczba ta z pewnością będzie nieporównywalnie większa. – zauważa Marek Kolarz, Kierownik Produktu ISOVER i koordynator programu szkoleń. Otóż od stycznia do końca marca przeszkoliliśmy w CSI tyle osób co do połowy ubiegłego roku. Warto zwrócić uwagę, że dwukrotnie wzrósł udział szkolących się Wykonawców w stosunku do innych grup klientów. – dodaje Marek Kolarz.

Aby zapewnić sobie możliwość uczestnictwa w szkoleniach ISOVER należy zgłosić się do Dystrybutorów lub Doradców Technicznych ISOVER. Można też zgłosić swój udział klikając bezpośrednio na link zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie www.isover.pl.

Najbliższe dostępne terminy szkoleń to: 22.05, 19.06, 29.07, 18.09, 23.10, 27.11 oraz 11.12.

Więcej informacji na stronie internetowej - link tutaj.

źródło i zdjęcia: ISOVER

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska