Aktualności

HYDRO-VACUUM zaprasza na Targi WOD-KAN w Bydgoszczy 26-28.05.2015

22.05.2015

Premiera najnowszej tłoczni ścieków z separacją ciał stałych typu TSC firmy Hydro-Vacuum S.A. odbędzie się na Targach WOD-KAN w Bydgoszczy 26-28.05.2015.  Hydro-Vacuum S.A. serdecznie zaprasza. 

HYDRO-VACUUM zaprasza na Targi WOD-KAN w Bydgoszczy 26-28.05.2015

Nowe tłocznie ścieków typ TSC charakteryzują się efektywną pracą oraz większą swobodą eksploatacji urządzenia. Optymalizacja kosztów uzyskana dzięki budowie modułu o nowoczesnym kształcie pozwala na zabudowę urządzenia w mniejszych średnicach zbiorników do zabudowy suchej oraz zwiększenie miejsca do jego obsługi. Przyjazny system montażu i obsługi tłoczni jest możliwy dzięki zastosowaniu takich elementów jak ruchomy kołnierz na napływie oraz zastosowaniu odpowiedniej armatury.

Kolanko pomiędzy pompą a separatorem pozwala na dostęp do separatora bez odstawienia pompy, a zawory odcinające przed separatorem i pompami umożliwiają prowadzenie prac serwisowych bez wyłączania tłoczni ścieków z eksploatacji.

Zalety nowej tłoczni typu TSC:

  •     bezpośredni dostęp do separatora bez odstawiania pompy,
  •     zawory odcinające przed separatorami i pompami umożliwiające wykonanie czynności serwisowych bez wyłączania tłoczni z eksploatacji,
  •     zwiększenie miejsca dla obsługi oraz łatwiejszy dostęp do separatorów i zaworów odcinających,
  •     dodatkowy pływak umożliwiający alternatywne sterowanie nawet w przypadku awarii sondy.

Hydro-Vacuum S.A. opracował nową tłocznię ścieków z separacją ciał stałych typu TSCWięcej informacji na stronie firmy Hydro-Vacuum S.A. - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Hydro-Vacuum S.A.

Firma powiązana:

Hydro-Vacuum S.A.

Telefon 56 450 74 15
www.hv.pl
hv@hv.pl

Hydro-Vacuum S.A.