Aktualności

Rozwiązanie konkursu FAKRO Selfie Szoł

21.05.2015

Po czterech miesiącach nadszedł czas rozwiązania konkursu FAKRO Selfie Szoł. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i czołowy producent schodów strychowych.

Rozwiązanie konkursu FAKRO Selfie SzołW okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia 2015 r. do firmy FAKRO napłynęło aż sześćdziesiąt pięć zgłoszeń. Zgodnie z regulaminem konkursu nadesłane prace miały przedstawiać uczestników konkursu na tle poddasza z widocznymi oknami dachowymi FAKRO. Wśród nadesłanych zdjęć można znaleźć prawdziwe perełki. W ostatnim miesiącu prace zostały poddane ocenie Internautów, którzy na stronie internetowej www.fakro.pl oddawali głos na swoich faworytów. Głosowanie odbywało się poprzez polubienie określonej pracy za pomocą konta na portalu społecznościowym Facebook.

Rozwiązanie konkursu FAKRO Selfie SzołNagrodę Główną, smartfon Samsung Galaxy S5 otrzymali autorzy trzech najlepszych prac, wybranych kolejno poprzez Jury Konkursu, Patrona Medialnego oraz Internautów. Nagrody Wyróżnienia, tablety Samsung Galaxy Tab S 10.5. trafiły do autorów prac, które kolejno po zwycięzcy Nagrody Głównej uzyskały największą ilość polubień w wyniku głosowania internautów.

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania konkursem oraz wysokiego poziomu nadesłanych prac. Zachęcam do zapoznania się z listą nagrodzonych zdjęć Selfie, dostępnych na stronie internetowej www.fakro.pl. Kreatywność Uczestników Konkursu jest imponująca – podkreśliła pomysłodawczyni i organizatorka konkursu, Renata Damasiewicz, Specjalista ds. Reklamy Medialnej FAKRO.

Rozwiązanie konkursu FAKRO Selfie SzołLista nagrodzonych zdjęć Selfie zostanie opublikowana po rozstrzygnięciu konkursu na stronie www.fakro.pl

Więcej informacji na stronie: www.fakro.pl/konkurs-selfie-szol

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro