Aktualności

Oferta Lafarge dla budownictwa infrastrukturalnego

11.05.2011

Lafarge wdraża zintegrowaną ofertę skierowaną do budownictwa infrastrukturalnego. Obejmuje ona pełen zakres materiałów potrzebnych w realizacji dróg i mostów: kruszywa, cement i beton. Szczegóły oferty Lafarge przedstawi po raz pierwszy  czasie rozpoczynających się 10 maja br. w Kielcach targów Autostrada-Polska.

Lafarge to światowy lider w produkcji materiałów budowlanych zajmujący czołowe pozycje we wszystkich dziedzinach swojej działalności: produkcji cementu, gipsu, kruszyw i betonu.

Firma Lafarge korzysta z międzynarodowego doświadczenia i wiedzy ponad tysiąca specjalistów zatrudnionych w centrach badawczo-rozwojowych, m.in. w Lyonie, Awinionie czy w Wiedniu. Współpracuje też z najlepszymi uczelniami technicznymi na świecie. Dzięki temu tworzy innowacyjne materiały i rozwiązania, odpowiadające potrzebom nowoczesnej inżynierii i budownictwa.

Oferta Lafarge dla budownictwa infrastrukturalnego

Odpowiadając na potrzeby rynku związane z rozbudową infrastruktury w Polsce Lafarge przygotował zintegrowaną ofertę dla firm zajmujących się budową dróg i autostrad obejmującą produkty i usługi wszystkich spółek Lafarge.

Rozbudowa i modernizacja infrastruktury to główne czynniki wzrostu gospodarczego Polski. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na wspieranie rozwoju dróg i proponujemy inwestorom kompleksową ofertę obejmującą nie tylko dostawę naszych produktów: kruszyw, cementu, betonu, ale również usługi logistyczne i wsparcie techniczne od momentu planowania do realizacji inwestycji – mówi Philippe Gorioux, Wiceprezes spółki Lafarge Kruszywa i Beton i Dyrektor w Lafarge Beton.

Zintegrowana oferta Lafarge dla drogownictwa zostanie zaprezentowana podczas tegorocznych targów Autostrada-Polska w Kielcach. Targi odbędą się w dniach 10 – 13 maja br. (stoisko Lafarge nr 26, hala F). Impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży drogownictwa.

Źródło: GlobalBrand Institute

Więcej

 Oferta Lafarge dla budownictwa infrastrukturalnego
Zobacz produkty: