Aktualności

Bieg Instalatora Immergas w Myślęcinku - 24.05.2015

19.05.2015

Bieg Instalatora Immergas to bieg przełajowy, który odbędzie się 24 maja 2015 roku na dystansie 10 kilometrów, po ścieżkach i drogach malowniczego Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" w Bydgoszczy.

Organizatorem Biegu Instalatora jest portal branżowy HVACR.pl. Patronem Tytularnym wydarzenia został dystrybutor ekonomicznych kotłów grzewczych, pomp ciepła, grzejników, paneli solarnych, systemów fotowoltaicznych – firma Immergas Polska Sp. z o.o., natomiast Głównym Partnerem Biegu jest Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie" – organizator 23. Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN. Honorowy Patronat nad Biegiem Instalatora objęli: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski i Starosta Bydgoski Wojciech Porzych, a także Województwo Kujawsko-Pomorskie.

W Biegu Instalatora Immergas mogą wziąć udział nie tylko instalatorzy, lecz wszyscy biegacze! Szczególnie emocjonująca będzie sportowa rywalizacja pomiędzy drużynami firm instalacyjnych. Najszybsi zawodnicy w klasyfikacji ogólnej i wiekowej oraz klasyfikacji według kategorii wykonywanego zawodu, związanego z instalacjami budowlanymi "instalator" oraz "wod.-kan." – otrzymają puchary, trofea i nagrody. Wszyscy uczestnicy Biegu Instalatora Immergas otrzymają wyjątkowy medal, koszulki biegowe, imienne numery startowe, workoplecaki oraz inne gadżety. Na trasie zaplanowano kilka wodopojów, a na mecie czekać będzie na wszystkich zawodników niecodzienny posiłek regeneracyjny.

Instalatorzy w biegu - Bieg Instalatora ImmergasAby wziąć udział w Biegu Instalatora Immergas wystarczy być pełnoletnim miłośnikiem biegania, zarejestrować się na stronie www.bieginstalatora.pl oraz uiścić opłatę startową. Przewidziano oddzielną klasyfikację dla kategorii "instalator", którą należy zaznaczyć podczas rejestracji udziału w biegu.

W trosce o zdrowie nie zapominamy o naszych czworonożnych przyjaciołach i po  starcie biegu głównego odbędzie się bieg z psami pod wdzięczną nazwą Galopada Braci Mniejszych. Szczegóły inicjatywy na stronie www.galopadabraci.pl.  

Instalatorzy w biegu - Bieg Instalatora ImmergasBieżące informacje na temat Biegu Instalatora Immergas można znaleźć na stronie www.bieginstalatora.pl oraz na Facebooku.

Link do strony firmy - www.immergas.com.pl

źródło i zdjęcia: Immergas

Firma powiązana:

Immergas

Telefon 42 649 36 00
www.immergas.pl
immergas@immergas.pl

Immergas