Aktualności

Fabryka Styropianu ARBET i Mapei wdrażają do pracy w branży budowlanej

13.05.2015

Matury to nie tylko czas egzaminów - to również czas wyborów dotyczących dalszych zawodowych losów młodych ludzi. Matura i co dalej?

Gimnazjaliści decydujący się na szkołę średnią o profilu zawodowym, a nie ogólnokształcącym, wydają się być zdecydowani, jeśli chodzi o wizję swojej przyszłości. Jak jednak zmienia się sposób myślenia o zawodzie po 4 latach edukacji w technikum?

Współcześni maturzyści, po etapie teoretycznej nauki zawodu, szukają informacji na temat możliwości zdobycia pracy i profesjonalnego rozwoju. Prezentacje i szkolenia firm z branży, którą sobie wybrali, ułatwiają im dalsze wybory.
W ostatnich dniach w Technikum Budowlanym w Ostrowie Wielkopolskim odbyło sie szkolenie dla maturzystów, przeprowadzone przez Fabrykę Styropianu ARBET oraz Mapei, a zorganizowane przez firmę Feniks. W szkoleniu brała udział grupa uczniów, ktorzy wiążą swoją przyszłość z branżą budowlaną. Prezentacje dotyczące materiałów budowlanych, systemów ociepleń oraz rynku budowlanego wzbogaciły wiedzę przyszłych budowlańców, majstrów i inżynierów.

źródło i zdjęcia: Fabryka Styropianu ARBET

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet