Aktualności

Baltic Wood po raz piąty wybrał najlepszych Dealerów Roku

11.05.2015

Tytułami DEALER ROKU Baltic Wood, producent podłóg drewnianych, uhonorował 15-stu najskuteczniejszych Dystrybutorów marki na rynku polskim w roku 2014. Za ponadprzeciętne osiągnięcia w zakresie sprzedaży i promocji 3 firmom z finałowej 15 przyznano prestiżowe tytuły TOP DEALER ROKU.

Przyznanie tytułów TOP DEALER ROKU i DEALER ROKU obwarowane jest wieloma wymaganiami. Dystrybutorzy w ciągu 12 miesięcy walczą o najwyższą sprzedaż produktów Baltic Wood, ale także o potwierdzenie profesjonalnego reprezentowania marki poprzez stosowanie najwyższych standardów promocji podłóg i ponadprzeciętną jakość obsługi klienta. W zamian wraz z wyróżnieniem otrzymują również liczne korzyści wizerunkowe, promocyjne, sprzedażowe i finansowe.

W 2014 r. w gronie laureatów tytułów TOP DEALER ROKU 2014 znalazły się firmy: QUERCUS, VIP PARKIET, INVEST-BIURO. Zdobywcami tytułów DEALER ROKIU 2014 są: NOVA TECHNOLOGIE OBIEKTOWE, GLAZUREX, MULTI-FORM II, SYKOMAT, BARWY DREWNA, PODŁOGISKLEP.PL, EKO-PARKIET, MALTA TRADING, PAJ-TON, VEGA, EMERALD i PARKIETUS

Kulminacją zmagań w ramach jubileuszowej 5. edycji programu DEALER ROKU była uroczysta Gala, która odbyła się w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, tuż obok imponujących ruin Zamku Ogrodzienieckiego. Spotkanie z Laureatami jest formą podziękowania oraz uhonorowaniem przez firmę Baltic Wood ciężkiej pracy włożonej przez Dystrybutorów w promocję, sprzedaż i rozwój marki na rynku polskim.

Firma Baltic Wood gratuluje zwycięzcom i życzy powodzenia w dalszej skutecznej sprzedaży.

źródło i zdjęcie: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood