Aktualności

Kominki Kozłowski prezentuje Stûv 16 – design i technologia w symbiozie

08.05.2015

Produkty Stûv 16 stanowią naprawdę wyjątkową rodzinę, której szlachetne linie tworzą scenę dla wyjątkowego spektaklu płomieni. Wysoce zaawansowane techniki spalania gwarantują bardzo korzystną wydajność.

Stûv – produkty innowacyjne i tyle samo rozwiązań grzewczych

Kominek Stûv 16 – design i technologia w symbiozieSzeroka skala możliwości zapewni każdemu mieszkaniu właściwe rozwiązanie. Fotery Stûv są bardzo łatwe do zainstalowania, szczególnie przystosowane do mieszkań o niskim zużyciu energii. Witajcie u nas! Stûv 16… Seria innowacyjna i niezwykła.

Stûv 16 – produkt funkcjonalny, prosty i elegancki

  • Modułowy
  • Schowek szufladowy
  • Kompatybilny z wentylatorem
  • Kompatybilny z podłączeniem do powietrza zewnętrznego
  • Ruchomy pojemnik na drewno
  • Szeroka gama kolorów

Stûv Stories

Witamy w świecie Stûv! Z naszymi produktami od nowa urządzisz bądź odrestaurujesz swoje wnętrze. Historia, którą opowiadają nasze produkty, jest prosta i ciepła, niewyszukana i skuteczna. To historia, w której estetyka staje się funkcjonalna, a przedmioty doskonale współgrają ze stylem.

Jakość i czystość to w firmie Stûv hasła przewodnie. Udoskonalać znaczy upraszczać. Łagodzić design. Nieustannie wprowadzać coś nowego aż do momentu, kiedy między przyjemnością a poszanowaniem otoczenia nastanie doskonała harmonia. Stûv to stan umysłu.

Stałe dążenie do udoskonalenia…

Stûv znacznie inwestuje w badania i rozwój zarówno w swoim własnym laboratorium jak i dzięki współpracy partnerskiej ze specjalistami z dziedziny spalania. Każdy szczegół ma swoje znaczenie, jeżeli chodzi o optymalizację działania paleniska. Urządzenia Stûv spełniają najostrzejsze wymagania norm dotyczących ochrony środowiska. Nadajemy priorytet ergonomii i prostocie na wszystkich etapach − instalowania, stosowania, konserwacji − aby każdy użytkownik mógł wykorzystywać swoje urządzenie w sposób optymalny

Dlatego dostarczamy szczegółowe instrukcje instalowania, dobieramy naszą sieć sprzedaży oraz organizujemy szkolenia dla naszych partnerów sprzedawców i instalatorów.

źródo i zdjęcia: Kominki Kozłowski

Firma powiązana:

Kominki Kozłowski - Salon Warszawa

Telefon 22 723 90 98, 22 723 86 91, 602 226 800, 602 735 727
www.kominki-kozlowski.pl
info@kominki-kozlowski.pl, info@induplus.info.pl

Kominki Kozłowski - Salon Warszawa