Aktualności

Nowości Dimplex na targach ISH 2011

05.05.2011

Na targach ISH 2011 we Frankfurcie firma Dimplex zaprezentowała aplikację Dimplex HeatPumpApp, która pozwala na komfortowe zdalne sterowanie pompą ciepła za pośrednictwem iPhone lub iPada. Aplikacja umożliwia szybki i wygodny nadzór nad statusem pompy ciepła, dostęp do aktualnych i historycznych danych o pracy urządzenia jak również bezpośrednią zmianę ustawień.

Nowość Dimplex zaprezentowana na targach ISH 2011 we Frankfurcie, umożliwia szybki i wygodny nadzór nad statusem pompy ciepła, dostęp do aktualnych i historycznych danych o pracy urządzenia jak również bezpośrednią zmianę ustawień.

Menu użytkownika nowej aplikacji Dimplex HeatPumpApp jest wyjątkowo przejrzyste i łatwe w obsłudze, dzięki czemu korzystanie z programu odbywa się niemal intuicyjnie. Aplikacja jest bezpłatna, dostępna do pobrania ze strony producenta.

Grupa Glen Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych oraz jeden z wiodących specjalistów w dziedzinie pomp ciepła.

Międzynarodowy certyfikat jakości dla pomp cieplnych DACH/EHPS to gwarancja najwyższej jakości we wszystkich obszarach stosowania. System zarządzania jakością wg normy DIN EN ISO 9001 zapewnia ponadto niezmiennie wysoką jakość produktów Dimplex.

Oferta produktów Dimplex obejmuje również systemy wentylacji, systemy ogrzewania akumulacyjnego, bezpośredniego oraz urządzenia przygotowania ciepłej wody.

Źródło: FlyPR

Więcej

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex