Aktualności

Urządzenia Kärcher nagrodzone iF DESIGN AWARD 2015

06.05.2015

Szorowarka  BR 35/12 C oraz myjka do okien WV 2 zostały uhonorowane the iF DESIGN AWARD. Nagroda iF DESIGN AWARD jest wyrazem uznania dla innowacyjności firm i przyznawana jest we wszystkich dziedzinach wzornictwa produktowego.

To jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród w branży projektowej.  Sięgająca roku 1953 historia iF to pasmo sukcesów, zwieńczone uzyskaniem przez iF statusu jednego z największych i najbardziej znanych i cenionych centrów designu na świecie.

Nagrodzone urządzenia nie tylko wyróżniają się wizualnie ale również są bardzo funkcjonalne. Szorowarka BR 35/12 C to wyjątkowo zwrotne i mobilne urządzenie, najlżejsze w swojej klasie (jest o około 35% lżejsze od urządzeń konkurencyjnych). Kierownica znacznie ułatwia precyzyjne manewrowanie maszyną. Głowica ze szczotkami walcowymi nie tylko wyjątkowo skutecznie czyści nierówne, porowate powierzchnie, ale także wstępnie podmiata niewielkie zanieczyszczenia. Dzięki obrotowej głowicy szczotka zawsze pracuje zgodnie z kierunkiem jazdy, co gwarantuje 100% skuteczność szorowania. Funkcja odsysania działa zarówno podczas pracy do przodu jak i do tyłu, a listwa ssąca podąża zawsze za głowicą, co ułatwia skuteczne odsysanie wody w narożnikach. Szorowarka może pracować w trybie eco!efficiency, który wpływa na wydłużenie czasu pracy na akumulatorze o 50% i obniżenie głośności pracy o około 40%. Umożliwia to stosowanie urządzenia w obszarach o wysokiej wrażliwości na hałas.

Myjka do okien WV 2 to urządzenie skierowane do konsumenta. Znakomicie skraca czas pracy, zapewniając równocześnie świetną skuteczność i komfort mycia okien.  Myjka do okien WV 2  przeznaczona jest do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster, a także fliz. Urządzenie zbiera brudną wodę nie zostawiając żadnych plam ani smug. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk), co daje nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o kształt czyszczonej powierzchni. Myjkę WV 2 plus można kupić jako zestaw ze ściereczką z mikrofibry oraz spryskiwaczem WV 2 Plus lub jako samodzielne urządzenie WV 2. Jedno opakowanie środka czyszczącego w koncentracie wystarcza na przygotowanie 250 ml płynu (jeden zbiornik), który doskonale usuwa między innymi tłuszcz, zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, a nawet brud osadzający się z dymu papierosowego. Umycie okiem w domu z dużą ilością okien, szklanych blatów i luster nie będzie już problemem. Jedna bateria wystarcza na ok. 25 min pracy i pozwala na umycie powierzchni do 75 m² około 25 okien.

źródło i zdjęcia: Kärcher - linia domowa

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.