Aktualności

Zostań Mistrzem Montażu drzwi Asilo

05.05.2015

Program Mistrzowie Montażu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory przeszkolono prawie 100 montażystów z 32 grup montażowych. W niedalekiej przyszłości przeszkolone grupy będą promowane na stronie internetowej ASILO. Celem szkoleń jest przede wszystkim nauka montażu ościeżnicy ukrytej. Ta umiejętność jest w tej chwili niewątpliwą przewagą konkurencyjną.

Wiedza podstawą dobrego montażu

Pomysł na szkolenie pt. "Mistrzowie Montażu" zrodził się od montażystów i dla montażystów. Celem szkoleń jest przekazanie niezbędnej wiedzy z zakresu montażu produktów marki ASILO, tak by móc wskazać naszym Klientom sprawdzony, dobrze wyszkolony zespół montażowy. Dlatego każde szkolenie, które odbywa się w naszej firmie zakończone jest  otrzymaniem przez uczestników certyfikatu potwierdzającego odbyte szkolenie. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest zdanie egzaminu, który jest sprawdzianem wiedzy nabytej podczas szkolenia teoretycznego i praktycznego.

Szkolenie obejmuje prezentację wszystkich produktów marki ASILO z uwzględnieniem wszystkich cech wynikających z konstrukcji oraz stosowanych rozwiązań.

Największy nacisk kładziony jest na część praktyczną szkoleń, która poświęcona jest montażowi ościeżnic dostępnych w ofercie oraz regulacji poszczególnych elementów drzwi. W planie szkoleń przewidziany jest montaż ościeżnicy regulowanej i stałej, montaż ościeżnicy dyskretnej, regulacja dostępnych w ofercie Asilo zawiasów ukrytych oraz widocznych i zamków do drzwi.

Zapraszamy wszystkich montażystów stolarki drzwiowej do cyklu szkoleń ASILO umożliwiających otrzymanie certyfikatu Mistrza Montażu Drzwi ASILO.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 15 maja, kolejne 29 maja. Zapisz się już teraz.

Więcej na temat szkoleń na stronie programu Mistrzowie Montażu.

źródło i zdjęcia: ENTRA sp. z o.o.