Aktualności

Listwa przyblatowa z serii EFFECTOR RAINBOW EFFECT

05.05.2015

Listwy z kolekcji Rainbow to szeroki wachlarz profili PCV stosowanych w kuchniach, aneksach kuchennych, łazienkach i pokojach kąpielowych.

Zaletą listwy przyblatowej jest m.in. jej estetyczne wykonanie  oraz szeroka gama kolorystycznaStanowią doskonałe uszczelnienie zakończeń płytek ceramicznych, zabezpieczając jednocześnie ich brzegi przed uszkodzeniem oraz pełnią rolę dekoracyjną. Listwa przyblatowa z serii Rainbow ma dodatkowe akcesoria w postaci narożnika oraz zakończeń, umożliwiające wygodny i praktyczny montaż. Profil ten występuje w bogatej  gamie kolorystycznej, w kilkunastu odcieniach i drewnopodobnych wybarwieniach.  

Profil ten występuje w bogatej  gamie kolorystycznej, w kilkunastu odcieniach i drewnopodobnych wybarwieniachListwa przyblatowa

Profil P61 jest dostępny  w  rozmiarze 25x25 mm, o długości  3m, pakowany po 20 sztuk.  Z kolei zakończenia prawe i lewe oraz narożnik wewnętrzny  są oferowane w kompletach po 30 sztuk. Zaletą listwy przyblatowej jest m.in. jej estetyczne wykonanie  oraz szeroka gama kolorystyczna, obejmująca dwa odcienie srebrnego, najpopularniejsze kolory drewnopodobne oraz biel, beż i zieleń.

Profile wewnętrzne i zewnętrzne z kolekcji Rainbow mają wysokość od 7 do 10 mm, długość:  2,5 m. dostępne są  zarówno w szerokiej ofercie kilkudziesięciu  kolorów jednorodnych, jak również w bogatej palecie odcieni imitujących kamienie szlachetne oraz marmur.

W skład serii wchodzi samoprzylepny  profil uniwersalny w kolorze białym, który zapewnia doskonałą izolację połączeń pomiędzy urządzeniami sanitarnymi, a ścianą lub glazurą. Jego długość wynosi 3,4 m, jest dostępny w dwóch wysokościach 40 lub 60 mm - do wyboru.

Listwa przyblatowa z serii Rainbow ma dodatkowe akcesoria w postaci narożnika oraz zakończeńProfil sprawia, że połączenie elementów wygląda bardzo estetycznie, a dodatkowo pełni ważne funkcje praktyczne. Jego zastosowanie przeciwdziała zaciekom oraz skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni, a montaż jest dziecinnie prosty.  

źródło i zdjęcia: EFFECTOR

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.