Aktualności

Plebiscyt „PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS 2015" - Capricorn zaprasza do głosowania!

29.04.2015

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przekazać Państwu informację, iż nasza Spółka została nominowana w organizowanym przez Magazyn Biznes Regionów | The Regions’ Business i portal www.biznesdolnoslaski.pl plebiscycie gospodarczym PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS 2015 w kategorii NAJLEPSZY PRODUKT.

Niezmiernie cieszy nas fakt, iż nasze działania w regionie zostały docenione przez Dolnośląską Lożę Business Center Club – która nominowała nas do w/w plebiscytu, dając nam tym samym jeszcze więcej entuzjazmu do dalszych działań i rozwoju.

Plebiscyt ma charakter otwarty, co oznacza iż każdy z Państwa – jeśli chce wesprzeć nas w drodze po tytuł, może oddać głos na naszą Spółkę klikając w poniższy link – pod którym znajduje się lista wszystkich firm nominowanych w naszej kategorii:

http://www.biznesdolnoslaski.pl/2015/03/04/zapraszamy-glosowania-w-plebiscycie-gospodarczym-proud-dumni-z-2015-kategoria-najlepszy-produkt/

Jedno kliknięcie to jeden głos a głosować można codziennie i aż do 10 czerwca (jedno kliknięcie z jednego adresu IP raz na 24h). Bardzo liczymy na Państwa głosy i z góry dziękujemy za wsparcie.

źródło i zdjęcie: Capricorn

Firma powiązana:

Capricorn

Telefon 74 854 05 16
www.capricorn.pl
capricorn@capricorn.pl

Capricorn