Promocje

Promocja SZKOŁA w salonach Black Red White

23.08.2010

W dniu 20 sierpnia 2010 roku w salonach Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – ruszyła kampania promocyjna SZKOŁA 2010. Z myślą o zbliżającym się roku szkolnym firma przygotowała obniżki na wybrany asortyment do pokoju ucznia – rabaty sięgają nawet 40%. Akcja potrwa do 19 września lub do wyczerpania zapasów...

Promocyjnymi cenami zostały objęte zestawy i komplety do pokojów dziecięcych i młodzieżowych – funkcjonalne biurka i krzesła, pojemne regały i komody oraz uniwersalne półki naścienne i szafki wiszące. W nowych, niższych cenach dostępne są również meble tapicerowane – praktyczne, rozkładane sofy, tapczany i wersalki młodzieżowe, pasujące szczególnie do niedużych pokoi.

„Akcja promocyjna SZKOŁA 2010 została przygotowana głównie z myślą o najmłodszych. Sierpniowa oferta jest doskonałą okazją do urządzenia lub wyposażenia na nowo pokoju ucznia jeszcze przed zbliżającym się nowym rokiem szkolnym.

Bogaty asortyment mebli w bardzo atrakcyjnych cenach powinien być zachętą do odwiedzenia salonów Black Red White i stworzenia swojemu dziecku profesjonalnego miejsca do nauki i pracy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą” – powiedział Robert Wolanin z Działu Marketingu Black Red White SA.

Hitem cenowym promocji SZKOŁA jest 4-elementowy komplet Kajko w cenie 259 zł. Jego funkcjonalność, estetyka wykonania oraz dwie wersje kolorystyczne sprawią, że doskonale sprawdzi się zarówno w niewielkim pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

W ramach promocji Klienci salonów Black Red White mogą wybierać również z bogatej oferty biurek – już od 69 zł za wybrane modele.

Gazetka promocyjna i lista salonów meblowych biorących udział w promocji dostępna jest na stronie www.brw.com.pl

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White