Promocje

Promocja w salonach EMKA/Black Red White

20.08.2010

Przyjdź na pokazy kulinarne w salonach EMKA / Black Red White i weź udział w specjalnej promocji. Nagroda gwarantowana – odkurzacz Ergorapido. Firma zaprasza na kulinarne fajerwerki z piekarnikiem Electrolux Combi Steam, które odbędą się w lipcowe weekendy w salonach EMKA / Black Red White w Warszawie i w Łodzi...

W programie pokazy kulinarne w wykonaniu Rafała Targosza, degustacje potraw oraz demonstracja zalet pieczenia z użyciem pary i możliwości piekarnika parowego Electrolux Combi Steam. Można będzie z bliska zobaczyć piekarnik, wypróbować poszczególne jego funkcje i przekonać się, jak intuicyjna jest obsługa urządzenia.

Pokazy prowadzone są w sobotę i niedzielę w godzinach 11.00-17.00.

17-18 lipca, Warszawa, ul. Jagiellońska 82, stoisko 39

24-25 lipca, Łódź, ul. Brukowa 4

31 lipca – 1 sierpnia, Warszawa ul. Towarowa 22, Box B9

 

Specjalna promocja dla uczestników pokazów

Dla wszystkich osób uczestniczących w pokazach kulinarnych, które wezmą udział w naszej promocji mamy nagrodę gwarantowaną – przenośny odkurzacz Ergorapido.

Aby wziąć udział w promocji:

1. Kup piekarnik oraz drugie dowolne urządzenie do zabudowy marki Electrolux lub AEG-Electrolux w wybranym studiu kuchennym EMKA / Black Red White pomiędzy 17 lipca a 31 sierpnia 2010.

2. Wypełnij kupon promocyjny, który otrzymasz podczas pokazu i podbij pieczątką potwierdzającą zakup i zostaw wypełniony i podbity kupon obsłudze sklepu.

3. W ciągu 3 tygodni od zakupu otrzymasz nagrodę gwarantowaną – bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido ZB2902.

źródło: Electrolux

Więcej

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White