Promocje

Latem tańsze KUCHNIE w salonach Black Red White

22.06.2010

W wybranych studiach kuchni Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – już 18 czerwca rozpoczyna się promocja mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Przy zakupie kuchni objętych promocją wraz ze sprzętem AGD będzie można uzyskać nawet 30% rabat. Kampania potrwa do 1 sierpnia. Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.brw.com.pl oraz w studiach kuchni biorących udział w promocji...

Wybrane kuchnie w ponad 70 różnych kolorach dostępne będą z rabatem nawet do 30% przy zakupie mebli wraz ze sprzętem AGD. Oferta dotyczy szafek, frontów i blatów z oferty prezentowanej w gazetce promocyjnej i obejmuje zarówno kolekcje nowoczesne, jak i klasyczne.

Dla amatorów stylowych i eleganckich pomieszczeń przygotowano zniżki na kuchnie: Dziewiętnasty Wiek, Strategio XI Mądry, Troniusz XXV Sprawiedliwy, Gladiatus XXIII, Dynastian XXX czy Trzy Życzenia Patyna. Z kolei wśród mebli utrzymanych w nowoczesnym designie rabatem objęto kuchnie: 80th Frame Street, 61st Pudding Street, 34th Park Avenue, 35th Park Avenue, 81st Diona Street, 88th Twin Street, 36th Avenue, 77 th Simple Street , 41st Milk Street oraz 61st Pudding Street.

Kuchnia to serce każdego domu, dlatego dążymy do tego, by nasi Klienci czuli się w niej doskonale. Meble kuchenne na indywidualne zamówienie z najnowszej promocji Black Red White z pewnością zadowolą wielbicieli zarówno klasycznych i eleganckich wzorów, jak również amatorów linii o nowoczesnym designie. Funkcjonalność naszych mebli to jedna z ich największych zalet, która w połączeniu z oferowaną estetyką spełni oczekiwania każdego Klienta i stworzy niepowtarzalny klimat nawet w niewielkiej kuchni. Zapraszamy zatem do studiów kuchni Black Red White” – mówi Sławomir Kierepka, wiceprezes BLACK RED WHITE SA.

Pełna oferta sprzętu AGD oraz akcesoriów kuchennych dostępnych w studiach kuchni Black Red White została zaprezentowana w katalogu BRW AGD 2010.

W studiach kuchni Black Red White istnieje możliwość wykonania – jeszcze przed dokonaniem zakupu – indywidualnego projektu zabudowy kuchni, uwzględniającego specyfikę i wielkość danego pomieszczenia.

Szczegóły oferty oraz gazetka promocyjna dostępne są na stronie www.brw.com.pl, w studiach kuchni biorących udział w kampanii promocyjnej, a także pod numerem infolinii +48 84 685 0 766.

źródło: Black Red White

Więcej

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White