Promocje

Powitaj LATO w salonach Black Red White - rabaty na wybrane meble nawet do 45%!

10.06.2010

Już 11 czerwca 2010 roku w salonach Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – rusza kampania promocyjna LATO 2010. Wybrany asortyment dostępny będzie nawet z 45% rabatem. Akcja potrwa do 4 lipca lub do wyczerpania zapasów. Letnią ofertą promocyjną zostały objęte meble pokojowe, tapicerowane, do jadalni oraz kuchni, a także zestawy do pokojów dziecięcych i młodzieżowych...

Akcja rabatowa LATO 2010 jest doskonałą okazją do zakupu wybranych mebli z kolekcji Kent, systemu modułowego Re_set, Pop, Syriusz czy Largo w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sezonowe akcje promocyjne są specjalnością Black Red White. Okres urlopowy to szczególnie dobry moment na remont i zmianę wystroju, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przez całe lato proponujemy atrakcyjne rabaty na nasz asortyment. Co więcej, w gazetce promocyjnej LATO prezentujemy nowości produktowe: Lendi, August i Sicret. Zapraszamy zatem do salonów Black Red White w całej Polsce” – powiedział Artur Kręt, dyrektor ds. marketingu BLACK RED WHITE SA.

Letnia promocja obejmuje także meble do pokoi dziecięcych i młodzieżowych np. funkcjonalny i praktyczny komplet Spido w dwóch wersjach kolorystycznych dostępny będzie za 999 zł.

Black Red White proponuje również rabaty na meble tapicerowane – sofy, narożniki i komplety wypoczynkowe.

Gazetka promocyjna i lista salonów meblowych biorących udział w promocji dostępna jest na stronie www.brw.com.pl.

Szczegóły na temat kampanii można uzyskać również pod numerem infolinii: 801 10 30 30.

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White