Promocje

Meble bez VAT – wyjątkowa promocja ponownie w Black Red White!

10.10.2013

Już w piątek rusza najnowsza promocja Black Red White – Meble bez VAT. Tylko od 11 do 15 października meble pokojowe, sypialnie, jadalnie i kuchnie będą tańsze o wartość podatku VAT.

Warto skorzystać z wyjątkowej oferty i urządzić wymarzone wnętrze w znacznie lepszych cenach.

W dniach 11-15 października taniej o wartość podatku VAT będzie można kupić meble do pokoju dziennego i młodzieżowego, sypialni, jadalni, gabinetu i przedpokoju. W salonach Black Red White przygotowano setki produktów w zróżnicowanej stylistyce i kolorach, począwszy od szafek, komód i półek poprzez łóżka, szafy, witryny, aż po biurka, regały, stoły i krzesła.

W salonach Black Red White zaoszczędzi również każdy, kto zdecyduje się na zakup mebli kuchennych. Promocją objęte będą zarówno zestawy mebli do kuchni NIKA i JUNONA LINE, funkcjonalny system szafek kuchennych Family Line, a także kuchnie na wymiar. Dzięki atrakcyjnej promocji Meble bez VAT aranżacja każdego wnętrza będzie znacznie tańsza. Adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na www.brw.com.pl, natomiast szczegółowy regulamin w salonach Black Red White.

Źródło: Black Red White

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White