Promocje

Jeszcze więcej obniżek w Black Red White!

15.03.2010

W salonach Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – trwa promocja mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Wybrane kuchnie ze sprzętem AGD renomowanych firm można kupić do 18 kwietnia nawet z 20% rabatem. Dodatkowo, od piątku 12 marca – w ramach akcji „Inspirujące dodatki” – atrakcyjnymi rabatami objęte są również artykuły wyposażenia wnętrz.

Wybrany asortyment Black Red White dostępny jest z 10% rabatem, a przy zakupie kuchni wraz ze sprzętem AGD, Black Red White proponuje upust w wysokości 20% na zakupione szafki, fronty i blaty. Oferta promocyjna kuchni na indywidualne zamówienie dotyczy zarówno zestawów nowoczesnych, jak i kolekcji klasycznych.

Dla amatorów stylowych i eleganckich pomieszczeń przygotowano zniżki na kuchnie: Siódme Niebo, Troniusz XXV, Splendoria XX czy Ósma Pokusa. Z kolei wśród promocyjnych mebli utrzymanych w nowoczesnym designie dostępne są kolekcje: 85th Play Street, 77th Simple Street, 41st Milk Street, 37th Savana Avenue czy 83rd Tolesto Street. W atrakcyjnych cenach można nabyć również nowości - nowoczesną kuchnię 84th Board Street w kolorze wenge linea oraz klasyczny zestaw Negocjusz XXI.

„Warto zadbać o to, by kuchnia – ulubione miejsce wielu osób – była nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna i ładna.

Promocja mebli kuchennych Black Red White na indywidualne zamówienie jest doskonałą okazją do aranżacji kuchni zgodnie z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz, ale też według indywidualnych potrzeb. Każdy z naszych klientów może dodatkowo skorzystać z porad i sugestii projektantów Black Red White, którzy bezpośrednio w salonie mogą zaprojektować zabudowę kuchenną na indywidualne zamówienie. 

Zachęcamy do odwiedzania naszych studiów kuchni w całej Polsce” – powiedział Artur Kręt, Dyrektor ds. Marketingu BLACK RED WHITE SA.

Do 3 kwietnia trwa również promocja dodatków – rabaty na wybrany asortyment sięgają nawet 50%. Black Red White proponuje atrakcyjne ceny dekoracji, tekstyliów, oświetlenia, asortymentu do kuchni, jadalni, garderoby i sypialni, akcesoriów łazienkowych, a także elementów dekoracyjnych do pokoju dziecięcego i młodzieżowego.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w kampanii.

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White