Promocje

Sezon niskich cen w Black Red White

20.02.2012

Od 1 do 29 lutego meble pokojowe objęte zostaną atrakcyjną promocją sięgającą nawet 38%. Co więcej, do końca lutego wszystkie kuchnie Black Red White będą tańsze o wartość podatku VAT. To wyjątkowa okazja, aby dokonać gruntownej metamorfozy wnętrz w przystępnej cenie.

Sezon niskich cen w Black Red White

Systemy do pokojów dziennych, jadalni i gabinetów, zestawy niezbędne w aranżacji sypialni, bogata gama mebli tapicerowanych oraz szaf – w promocyjnej ofercie Black Red White znajdziemy asortyment niezbędny do zagospodarowania każdego wnętrza.

Do hitów cenowych należy uniwersalny narożnik Smile z funkcją spania i pojemnikiem na pościel oraz komplet mebli Imperor składający się z 7 elementów. Już od 679 zł. będzie można kupić szafy Colin dostępne w 3 różnych szerokościach i 3 wersjach kolorystycznych. Osoby ceniące piękno detali z pewnością zachwyci różnorodność objętych promocją dodatków dekoracyjnych. Natomiast wszystkie stoliki okolicznościowe i ławy będą tańsze nawet do 25%.

Lutowe obniżki to również doskonały moment, dla osób które planują urządzenie kuchni. Tylko do końca miesiąca w salonach Black Red White ceny wszystkich mebli kuchennych obniżone zostaną o wartość podatku VAT. Do wyboru będzie aż 150 modeli szafek i 45 wzorów frontów w 160 kolorach. Z pomocą tak szerokiej oferty z łatwością zaaranżujemy klimatyczną, a zarazem funkcjonalną przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze.

Źródło: Black Red White

Więcej

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White