Porady

Rolety pod pełną kontrolą

20.02.2014

Pełne wykorzystanie zalet, jakie daje posiadanie rolet zapewnia jedynie ich automatyzacja. Możliwość zaciemnienia wszystkich okien w mieszkaniu lub w domu, z wykorzystaniem prostego pilota radiowego jest już powszechnym zjawiskiem.

Na rynku mało jest jednak rozwiązań komplementarnych funkcjonalnie, inteligentnych, które w intuicyjny i autonomiczny sposób umożliwią zarządzanie osłonami. W odpowiedzi na te potrzeby Mobilus Motor oferuje Klientom system składający się z innowacyjnego pilota COSMO HTC oraz sterowanych radiowo napędów, z technologią SENSO.

Zestaw taki umożliwia sterowanie zarówno poszczególnymi roletami jak i grupami rolet, przypisanie im indywidualnych nazw, automatyzację ich pracy w trybie dziennym/tygodniowym, astrofunkcję, pozycje komfortowe oraz co najważniejsze − dwukierunkową wymianę informacji. Dzięki temu użytkownik może dowiedzieć się, czy rolety poprawnie podniosły się lub opuściły, jak również, czy ktoś nieupoważniony próbował zablokować pracę mechanizmu roletowego (próba włamania). Łatwość sterowania i konfiguracji zapewnia duży wyświetlacz LCD oraz przyjazny interfejs użytkownika.

Marcin Wyspiański

Inżynier Sprzedaży Mobilus Motor Spółka z o.o.

źródło i zdjęcie: Mobilus Motor Spółka z o.o.