Porady

Driftwood: Zadbany taras bez wysiłku

12.07.2016

Czas odpoczynku… spotkania z przyjaciółmi przy filiżance dobrej kawy, czytanie książek, zabawy z dziećmi… lub po prostu leżenie i wsłuchiwanie się w odgłosy natury… przyjemne… a jeszcze bardziej, kiedy dzieje się to w zaciszu domowego ogródka, na tarasie czy balkonie.

Kiedy odpoczywamy najbardziej? Kiedy nie musimy wkładać wiele wysiłku w przygotowanie miejsca relaksu, kiedy brud, plamy i bałagan nie rozpraszają naszej uwagi, czyli w atmosferze czystości, ładu i porządku. Taki komfort z pewnością zapewnią nam deski kompozytowe brytyjskiej firmy Millboard, której firma Driftwood jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Jest to produkt, który nie wymaga wielu zabiegów, aby nasz zakątek zawsze był gotowy do wypoczynku

Jest to produkt, który nie wymaga wielu zabiegów, aby nasz zakątek zawsze był gotowy do wypoczynku. Jedną z głównych, o ile nie najważniejszą cechą tych desek jest brak drewna w ich składzie. Co nam to daje? Bardzo wiele, bo deski nie nasiąkają wodą, przez co nie tracą swoich pierwotnych kształtów, glony nie mają warunków do rozwoju, a więc i nie gniją. Drugą zaś ich istotną zaletą jest elastyczna powłoka Lastane®, która również nie przepuszcza wody. Kiedy wyleje nam się sok, wino czy kawa nie biegniemy nerwowo po środki czyszczące, po prostu wycieramy płyn wilgotną ściereczką i w dodatku w dowolnym momencie – to może poczekać, ważniejszy jest odpoczynek.

Nasze deski nie wymagają konserwacji, nie plamią się a do ich pielęgnacji wystarczy szczotka zmiotka i woda

Nasze deski nie wymagają konserwacji, nie plamią się a do ich pielęgnacji wystarczy szczotka zmiotka i woda. Potrzebują tak niewiele a w zamian za to będą służyć nam długie lata. Jednym słowem deski Millboard® to wygoda a wygoda to relaks.

źródło i zdjęcia: Driftwood s.c.

Firma powiązana:

Driftwood s.c.

Telefon 22 208 7 802
www.driftwood.pl
biuro@driftwood.pl

Driftwood s.c.