Porady

Mobilus Motor: O technologii Z-WAVE

19.08.2015

Klienci coraz częściej oczekują współpracy urządzeń według ich osobistych preferencji. Standaryzacja rozwiązań wymagana jest również w obszarze zarządzania automatyką domową w nowo powstających inwestycjach mieszkaniowych. Dlatego technologie, które jeszcze niedawno wydawały się pomysłami rodem z filmów science fiction, są już w naszym otoczeniu. Urządzenia mobiq wpisują się w ten trend.

Z-Wave to technologia i światowy standard komunikacji bezprzewodowej, który pozwala na integrację wszystkich urządzeń elektroniki użytkowej. Używa prostych, niezawodnych nadajników małej mocy, sygnał łatwo i bez zakłóceń ze strony innych urządzeń przenika przez ściany, podłogi. Sterowniki Z-Wave można podłączyć niemal do wszystkich urządzeń, których normalnie nie postrzegamy jako "inteligentne". Rolety, termostaty czy oświetlenie stają się "rozumnym" sprzymierzeńcem Twojego domu.

Urządzenia mobiq pozwalają na dostosowanie się domu do rytmu życia użytkowników zapewniając kompletną integrację, komfort i oszczędność. Łatwa instalacja bez konieczności drogiego prowadzenia przewodów, możliwość umieszczenia modułów w puszkach podtynkowych - to tylko niektóre z wielu zalet naszych urządzeń. Nowa linia produktów zarządzania automatyką domową jest w Twoim zasięgu.

SWOBODA WYBORU

Decydując się na instalację w Twoim domu urządzeń mobiq, uzyskujesz dostęp do stale powiększającego się ekosystemu produktów Z-Wave. Obecnie oferowanych jest już ponad 1000 współpracujących ze sobą urządzeń domowych opartych o tę technologię. Oznacza to, że możesz zbudować i rozwinąć swój system bezpieczeństwa i automatyki nie ograniczając się tylko do jednego dostawcy.

źródło i zdjęcia: Mobilus Motor