Porady

POZ BRUK: Impregnacja kostki brukowej

05.08.2015

Nawierzchnia w trakcie normalnej eksploatacji narażona jest na nieustanny wpływ wielu czynników powodujących zabrudzenia. Opady atmosferyczne, kurz, olej silnikowy czy brud z opon samochodowych powodują, że po dłuższym czasie użytkowania kostka brukowa wymaga odświeżenia.

Wyroby firmy POZBRUK są impregnowane na etapie produkcyjnym przy użyciu nowoczesnych technologii: hydrofobowego zabezpieczania nawierzchni H-PLUS oraz membrany z nanokompozytu NANO, dzięki czemu spowolniony został proces starzenia się produktu, a kostka zachowuje długo ładny i świeży wygląd.

Wykorzystywaną na etapie produkcji unikalną technologię NANO można zastosować także do powierzchniowej impregnacji kostki brukowej, w celu odświeżenia jej koloru oraz zwiększenia odporności na wilgoć.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym materiałem oraz do subskrypcji naszego kanału video, na którym sukcesywnie będą pojawiają się kolejne realizacje video, dotyczące oferowanych przez POZ BRUK produktów i usług oraz nowa seria filmów z cyklu POZBRUK ZAPRASZA DO OGRODU.

NOWOCZESNE METODY ZABEZPIECZEŃ NAWIERZCHNI

źródło i zdjęcie: POZ BRUK

Firma powiązana:

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Telefon 61 814 45 00
www.pozbruk.pl
info@pozbruk.pl

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.