Nowości

Magazyn firmy Austrotherm - lato 2009

23.07.2009

Ukazał się kolejny już, trzeci numer magazynu firmy Austrotherm w odmienionej szacie graficznej.

Tym samym Austrotherm chce zwrócić uwagę czytelnika na nowy produkt - UNIPŁYTĘ. Jest to nowoczesny wyrób służący przede wszystkim do aranżacji pomieszczeń wilgotnych. Oprócz szczegółowego zastosowania UNIPŁYTY (obudowa wanien, rur, pryszniców, etc.), mogą Państwo zapoznać się z procesem jej montażu.

Ponadto w numerze: porady dotyczące doboru wydajnej termoizolacji, która jest najefektywniejszym sposobem na ograniczenie zużycia energii. Szczególną uwagę należy zwrócić na grafitowe płyty Austrotherm EPS 032 Fasada Premium, produkowane z wysokiej jakości surowca Lambdapor.

W bieżącym numerze nie zabrakło również informacji na temat Fasadowych Profili Powlekanych Austrotherm, które pozwalają spełnić marzenia o pięknym wyglądzie domu. Na nowej stronie internetowej, www.austrotimes.pl, poświęconej magazynowi AUSTROtimes Polska znajduje się film instruktażowy z zakresu stosowania produktu Austrotherm UNIPŁYTA.

W trzecim numerze AUSTROtimes’a zaprezentowano dwie firmy, z którymi współpracuje firma Austrotherm – Domex Sp. z o.o. z Częstochowy i Stucco-Handel z Nowego Sącza.