Nowości

Cegły i pustaki elewacyjne - absolutna nowość w ofercie Semmelrock

27.05.2013

Semmelrock jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości kostek brukowych, płyt i systemów ogrodzeń. Blisko współpracując z dystrybutorami, projektantami i architektami krajobrazu reaguje na potrzeby rynkowe i kreuje rozwiązania.

Semmelrock Nieustannie wprowadza i rozwija nowe, unikatowe produkty i technologie. Po wdrożeniu na rynku polskim nowoczesnej kostki brukowej Umbriano, barwionej unikalną metodą ColorFusion, z przyjemnością przedstawiamy Państwu opracowane przez nas produkty elewacyjne.

Jako jedyny w Polsce producent betonowych elementów elewacyjnych Semmelrock ma w ofercie cegły rustykalne, cegły granitowe, cegły i pustaki łamane z linii premium z dodatkiem naturalnego granitu oraz zintegrowany system ochrony powierzchni, który jest dodatkową wartością dla wysokiej jakości produktów betonowych. Opracowana przez nas szeroka oferta produktów elewacyjnych skierowana jest do profesjonalistów. Cegły i pustaki klasyczne, cegły i pustaki łupane oraz cegły i pustaki łamane z linii premium dostępne są na zamówienie.

W celu uzyskania informacji o produktach, wsparciu technicznym prosimy o kontakt e-mailem na adres: fasadybetonowe@semmelrock.com lub telefoniczny 602 651 792, 25 756 21 00 w. 144

Zapraszamy do świata dobrego wzornictwa...

Źródło: Semmelrock

Więcej