Nowości

Dolomia - letnia kolekcja od Ceramika Nowa Gala S.A.

03.08.2009

Ceramika Nowa Gala S.A. wprowadza do sprzedaży najnowszą kolekcję płytek gresowych barwionych w masie o nazwie Dolomia. Kolekcja ta została zainspirowana naturalnymi skałami dolomitowymi, z charakterystycznym skośnym rysunkiem uzupełnionym drobnymi wtrąceniami jaśniejszych i ciemniejszych skał.

Paleta stonowanych ciepłych odcieni kolekcji Nowa Gala przełamana jest kolorem neutralnym, co w sposób szczególny pozwala na dowolne połączenia kolorów tej serii. Płytki dostępne są w sześciu kolorach: jasny beż, ciemny beż, brąz, jasny szary, ciemny szary,czarny oraz dwóch powierzchniach: naturalnej, lapato-półpoler.

Delikatne przepolerowanie powoduje odbicie światła wydobywając naturalny charakter serii. Kolekcja Nowa Gala uzupełniona jest gamą dekoracji ciętych z wstawkami z aluminium. Dodatkowo seria uzupełniona jest mozaiką buratato we wszystkich kolorach.

Płytki z kolekcji Dolomia znajdują zastosowanie zarówno na ścianie, jak i na podłodze, w domach prywatnych, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Technologia pozwoliła uzyskać w przypadku tych płytek niebanalną powierzchnię: bardzo nowoczesną, a przy tym odporną na ścieranie i plamienie.

Płytki z kolekcji Dolomia są rektyfikowane. Proces polega na uzyskaniu dokładnej kalibracji, gdzie mechanicznie frezowane są krawędzie płytek na określony wymiar w celu ułożenia płytek z różnych partii. Rektyfikacja umożliwia układanie płytek bez fugi lub w systemie modularnym z zastosowaniem 3 mm spoiny.). Okres gwarancji wynosi 5 lat.

Firma powiązana:

CERAMIKA NOWA GALA

Telefon 041 390 11 00
www.nowa-gala.com.pl
info@nowa-gala.com.pl

CERAMIKA NOWA GALA