Nowości

Kreuj swoje wnętrze z regałami 2SEE od Black Red White

21.11.2011

Najnowsza propozycja firmy Black Red White sprosta najbardziej kreatywnym pomysłom na urządzenie funkcjonalnego wnętrza. 2SEE to system regałów, których ostateczny wygląd można dowolnie konfigurować za pomocą frontów, szuflad i półek.

Przestrzenna konstrukcja systemu 2SEE to propozycja dla ludzi aktywnych, którzy we wnętrzach cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność i nowoczesny styl. Ascetyczna linia sprawdzi się w każdym z domowych pomieszczeń, a możliwość dowolnego komponowania frontów, szuflad i półek w czterech uniwersalnych regałach pozwoli dopasować meble do indywidualnych potrzeb.

2SEE od Black Red White dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych: buk tatra, śliwa wallis, wenge oraz biały/żółty. Wersja 2SEE w jasnych odcieniach doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, powiększając wizualnie przestrzeń, podczas gdy ciemne kolory dodadzą wnętrzom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Meble dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych: buk tatra, śliwa wallis, wenge oraz biały/żółty. Więcej informacji oraz przykładowe aranżacje regałów 2SEE można znaleźć na www.brw.com.pl

Źródło: Black Red White

Więcej

Firma powiązana:

Black Red White

Telefon + 48 84 68 50 202
www.brw.com.pl

Black Red White